تکنو اسپورت
تکنولوژی و ورزش
صفحات وبلاگ
کلمات کلیدی مطالب
نویسنده: محمد رضا - دوشنبه ۳٠ دی ۱۳۸٧

Esteghlal VS Bargh Shiraz

تیم فوتبال استقلال تهران با شکست تیم برق شیراز با 43 امتیاز و دو امتیاز اختلاف نسبت به تیم دوم، در صدر جدول ایستاد. دومین روز از هفته بیست و دوم رقابت های فوتبال لیگ برتر باشگاه های کشور با برگزاری دیدار تیم های فوتبال برق شیراز و استقلال پیگیری شد که تیم استقلال در این دیدار که در حافظیه شیراز برگزار شد با نتیجه قاطع 4 بر 1 تیم برق را در خانه اش شکست داد. در نیمه نخست این دیدار دو تیم با نتیجه تساوی یک بر یک به رختکن رفتند اما در نیمه دوم این استقلال تهران بود که با به ثمر رساندن سه گل دیگر با نتیجه 4 بر 1 پیروز میدان شد.
در این بازی که به قضاوت محسن قهرمانی برگزار شد، حسین کاظمی ابتدا در دقیقه 28 توپ ارسالی هاشم بیگ زاده را به گل اول استقلال تبدیل کرد و در دقیقه 45 ستار زارع از روی ضربه پنالتی گل تساوی نارنجی پوشان شیرازی را به ثمر رساند.
اما در آغاز نیمه دوم جان واریو بازیکن برزیلی استقلال تهران یک ضربه ایستگاهی را به زیبایی به گل دوم آبی پوشان تبدیل کرد و پس از آن حسین کاظمی و سیاوش اکبرپور دیگر گل های این تیم را به ثمر رساندند.
با انجام این بازی ، استقلال تهران با 43امتیاز دوباره به صدر جدول بازگشت، ذوب آهن با 41 امتیاز دوم و سپاهان و پرسپولیس با 36 امتیاز در رده های بعدی قرار گرفتند.

نویسندگان وبلاگ:
مطالب اخیر:
دوستان من:
کدهای اضافی کاربر :


ساعت مچی