تکنو اسپورت
تکنولوژی و ورزش
صفحات وبلاگ
کلمات کلیدی مطالب
نویسنده: محمد رضا - شنبه ۱٤ دی ۱۳۸٧

Esteghlal VS Mes Kerman

Zob Ahan VS Perspolis

تیم فوتبال استقلال تهران با پیروزی برابر مس کرمان، در صدر جدول رده بندی رقابت های فوتبال باشگاه های ایران باقی ماند. در این دیدار که در حضور پنج هزار تماشاگر ورزشگاه آزادی تهران برگزار شد، استقلال تهران با نتیجه دو بر یک از سد حریف خود گذشت تا علاوه بر انتقام شکست دور رفت، جایگاه خود را در صدر جدول رده بندی تثبیت کند. "حسین کاظمی"‌ در دقیقه 53 و "آرش برهانی"‌ در دقیقه 90 برای استقلال تهران و "آدریانو لوسیانو"‌ در دقیقه 68 برای مس گلزنی کردند.
"امیر حسین صادقی" مدافع مس کرمان در دقیقه 3+90 از زمین بازی اخراج شد.
استقلال تهران در دور رفت لیگ برتر در ورزشگاه باهنر کرمان با یک گل مغلوب مس شده بود.

تیم فوتبال پرسپولیس در هفته بیست و یکم رقابتهای فوتبال لیگ برتر باشگاههای ایران مقابل تیم 9 نفره ذوب آهن شکست را پذیرا شد.

هفته بیست و یکم رقابتهای فوتبال لیگ برتر باشگاههای کشور با دیدار تیم های فوتبال ذوب آهن اصفهان و پرسپولیس تهران در ورزشگاه فولادشهر اصفهان آغاز شد که ذوب آهن با سه گل از سد پرسپولیس گذشت.
تیم فوتبال ذوب آهن با گل های دقایق 30 و46 "محمد رضا خلتعبری" و گل دقیقه 66 "محمد صلصالی" از تیم پرسپولیس پیش افتاد و تیم پرسپولیس با تک پنالتی "ابراهیم توره" شکست را پذیرا شد.
در این دیدار که قضاوت آن را هدایت الله ممبینی برعهده داشت "محمد رضا خلعتبرِی" و "اسماعیل فرهادی" از تیم ذوب آهن از زمین مسابقه اخراج شدند.
در این بازی ابتدا در دقیقه 47 محمدرضا خلعتبری با دریافت کارت زرد دوم از زمین مسابقه اخراج و در دقیقه 87 نیز اسماعیل فرهادی به علت گرفتن توپ با دست درون دروازه با کارت قرمز مستقیم اخراج شد تا ذوب آهن دقایق پایانی را 9 نفره ادامه دهد.
همچنین یک پنالتی دیگر از سوی داور به نفع تیم پرسپولیس گرفته شد که به تیرک دروازه برخورد کرد.
تیم ذوب آهن اصفهان با این پیروزی 40 امتیازی شد و بدون توجه به بازی استقلال تهران در صدر جدول قرار گرفت. تیم پرسپولیس نیز با پذیرفتن دومین شکست متوالی 33 امتیازی باقی ماند.

نویسندگان وبلاگ:
مطالب اخیر:
دوستان من:
کدهای اضافی کاربر :


ساعت مچی