تکنو اسپورت
تکنولوژی و ورزش
صفحات وبلاگ
کلمات کلیدی مطالب
نویسنده: محمد رضا - شنبه ۳٠ آذر ۱۳۸٧

IRAN

تیم های ملی ایران و چین در دیدار رده بندی تورنمنت چهارجانبه عمان با یکدیگر روبرو شدند.در پایان این دیدار ایران با نتیجه 2 بر صفر بر حریف غلبه کرد و مقام سومی تورنمنت عمان را به دست آورد.
دروازه بان چین در دقیقه 44 روی غلامرضا رضایی خطایی انجام داد و داور عمانی یک ضربه پنالتی به سود ایران اعلام کرد. سید مهدی سید صالحی این پنالتی را تبدیل به گل کرد.
پژمان نوری در دقیقه 72 گل دوم ایران را به ثمر رساند تا تیم ملی با برتری 2 بر صفر چین را شکست داده و عنوان سومی را به دست آورد.
حسین کعبی، محسن بنگر، کیانوش رحمتی و پیروزقربانی از ایران و هائو ژون، چوی پنگ و وو هائو از چین با کارت زرد جریمه شدند.
تیم ملی چین در دیدار اول برابر عمان با نتیجه 3 بر یک شکست خورد و ایران با نتیجه یک بر صفر برابر اکوادور مغلوب شده بود.
بازیکنان تیم ملی ایران: وحید طالب لو، پیروز قربانی، محسن بنگر، حسین کعبی(پژمان منتظری)، مازیار زارع(کیانوش رحمتی)، محمد نوری، احمد جمشیدیان(میثم بائو)، غلامرضا رضایی(رضا خالقی فر)، محمدرضا خلعتبری(پژمان نوری)، حسن اشجاری و سید مهدی سید صالحی(آرش برهانی).
بازیکنان تیم ملی چین: ژونگ لی، دوو ووی، هو آنگ بوون، دوو ژن(ژیا تینگ)، لی یو ژیان(دو ونهوی)، هائو ژون(چوی پنگ)، ژوئو ژی یا اوفی، کائو یانگ(ژیانگ لین)، جائو یانگ(وانگ دونگ)، وو هائو(هائو لیانگ) و ژو های.

در فینال این بازیها تیم میزبان (عمان) با ٢ گل "ربیعا" در دقیقه ۴ و"ال هوسنی" در دقیقه ٧٣ بر تیم ملی اکوادور غلبه کرد و قهرمان شد.

١- عمان

٢- اکوادور

٣- ایران

۴- چین

نویسندگان وبلاگ:
مطالب اخیر:
دوستان من:
کدهای اضافی کاربر :


ساعت مچی