تکنو اسپورت
تکنولوژی و ورزش
صفحات وبلاگ
کلمات کلیدی مطالب
نویسنده: محمد رضا - یکشنبه ٢٤ آذر ۱۳۸٧

Perspolis

تیم فوتبال پرسپولیس تهران در چارچوب هفته نوزدهم لیگ برتر، با شکست دادن پاس همدان، با 33 امتیاز در رده سوم جدول رده بندی قرار گرفت.شاگردان افشین پیروانی که هفته قبل برابر سایپا متوقف شده بودند، در هفته نوزدهم با نتیجه سه بر صفر، شاگردان وینکو بگوویچ را با شکست مواجه ساختند تا در آرامش کامل به تعطیلات لیگ بروند. این بازی در نیمه اول فاقد جذابیت های لازم بود و دو تیم در به دست آوردن موقعیت گل زنی توفیقی نداشتند، اما با شروع 45 دقیقه دوم، پرسپولیسی ها با ارایه چهره ای متفاوت و با شیوه ای هجومی فرصت های خوبی به دست آوردند که با درخشش علی کریمی و ابراهیم توره توانستند سه بار دروازه پاس را باز کنند تا افشین پیروانی به اولین پیروزی قاطع خود در نقش سرمربیگری پرسپولیس دست یابد.
ابراهیم توره دو بار و حسین بادامکی زننده سه گل پرسپولیس در این دیدار بودند.
یدالله جهانبازی قضاوت این دیدار را به عهده داشت که به حنیف عمران زاده از پاس و علی کریمی و مازیار زارع از پرسپولیس کارت زرد نشان داد و امید خورج را در لحظات پایانی با کارت زرد دوم، از بازی اخراج کرد.
در پایان این دیدار که در چارچوب هفته نوزدهم در ورزشگاه قدس همدان برگزار شد، پرسپولیس با 33 امتیاز در رده سوم قرار گرفت و پاس هم با 21 امتیاز در رده چهاردهم جدول رده بندی باقی ماند.

نویسندگان وبلاگ:
مطالب اخیر:
دوستان من:
کدهای اضافی کاربر :


ساعت مچی