تکنو اسپورت
تکنولوژی و ورزش
صفحات وبلاگ
کلمات کلیدی مطالب
نویسنده: محمد رضا - پنجشنبه ٧ آذر ۱۳۸٧

Perspolis

تیم پرسپولیس تهران با پیروزی برابر استقلال اهواز به ناکامی های خود در لیگ برتر فوتبال باشگاه های ایران خاتمه داد. در این دیدار که در حضور بیش از 25 هزار تماشاگر ورزشگاه آزادی تهران برگزار شد پرسپولیس با گل دیرهنگام "نبی الله باقری ها"‌ در دقیقه 83 حریف اهوازی خود را شکست داد و به رده سوم جدول رده بندی صعود کرد. تیم پرسپولیس در سه هفته گذشته لیگ برتر صاحب یک شکست برابر مقاومت سپاسی شیراز و دو تساوی مقابل تیم های صبای قم و پیکان شد و از کورس قهرمانی عقب افتاد.
در مجموع، دیدار دو تیم پرسپولیس و استقلال اهواز از کیفیت فنی کافی برخوردار نبود به طوری که دو تیم، بازی کم افت و خیز و کم تحرکی را به خصوص در نیمه نخست به نمایش گذاشتند.
پرسپولیس با اینکه در این بازی برتری فاحشی نسبت به حریف جنوبی خود داشت اما بازیکنان این تیم نتوانستند از فرصت ها به خوبی استفاده کنند.
در این دیدار هافبک ها و مهاجمان پرسپولیس در تاکتیک های گروهی و حرکات ترکیبی عملکرد نامطلوبی داشتند به طوری که تماشاگران، بازی زیبایی از مدافع عنوان قهرمانی لیگ برتر مشاهده نکردند.
کسب سه امتیاز برابر تیم انتهای جدولی استقلال اهواز تنها نکته مثبت پرسپولیس دراین دیدار بود تا این تیم با هدایت "افشین پیروانی" سرمربی جوان خود به هفتمین پیروزی خود در فصل جاری لیگ برتر دست یابد.
بدون شک پرسپولیس برای باقی ماندن در کورس قهرمانی لیگ برتر باید نقاط ضعف خطوط دفاعی، میانی و تهاجمی خود را ترمیم کند تا در دیدارهای آینده بتواند نتایج قابل قبولی را در این رقابت ها کسب کند.
در دیگر دیدار عصر امروز، تیم مدعی پیکان با دو گل مغلوب پاس همدان شد و نتوانست به صدر جدول رده بندی لیگ برتر باز گردد.
شهباز اورکینوف در دقیقه 7 و امیدابوالحسنی دردقیقه 79 برای پاس در این بازی گلزنی کردند تا پیکان سومین شکست خود را در فصل جاری لیگ برتر تجربه کند.
تیم فولاد خوزستان نیز عصر سه شنبه در آغاز هفته شانزدهم لیگ برتر با نتیجه سه بر دو مغلوب راه آهن شد و نتوانست به رده های بالایی جدول صعود کند.
هفته شانزدهم لیگ برتر روزهای شنبه و یکشنبه آینده با برگزاری پنج دیدار پیگیری خواهد شد که در مهم ترین بازی تیم های استقلال تهران و سایپا کرج به مصاف هم می روند.

برنامه ادامه دیدارهای هفته شانزدهم لیگ برتر به شرح زیر است :
(نام تیم های میزبان نخست آمده است)
شنبه 9 آذر 87
پیام مشهد با مقاومت سپاسی شیراز
برق شیراز با داماش گیلان
ملوان بندر انزلی با ذوب آهن اصفهان
سایپا کرج با استقلال تهران
یکشنبه 10 آذر 87
مس کرمان با صبا باتری قم
جدول رده بندی
1- ذوب آهن اصفهان 15 بازی 31 امتیاز
2- پیکان قزوین 16 بازی 29 امتیاز
3- پرسپولیس تهران 16 بازی 26 امتیاز
4- استقلال تهران 15 بازی 25 امتیاز
5- سپاهان اصفهان 15 بازی 24 امتیاز
6- فولاد خوزستان 16 بازی 24 امتیاز
تیم های پیام مشهد، استقلال اهواز و داماش گیلان نیز در رده های شانزدهم تا هجدهم جدول رده بندی لیگ برتر قرار دارند.

 

عکس های بازی پرسپولیس و استقلال اهواز در ادامه مطلب :


1

2

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

نویسندگان وبلاگ:
مطالب اخیر:
دوستان من:
کدهای اضافی کاربر :


ساعت مچی