تکنو اسپورت
تکنولوژی و ورزش
صفحات وبلاگ
کلمات کلیدی مطالب
نویسنده: محمد رضا - شنبه ٢۸ مهر ۱۳۸٦

هفته‌ي دهم مسابقات فوتبال ليگ برتر با پيروزي استقلال تهران پيگيري شد.

 

در ادامه‌ي ديدارهاي هفته‌ي دهم ليگ برتر و در ورزشگاه عضدي رشت استقلال يك بر صفر حريف خود پگاه گيلان را شكست داد. تك گل استقلال در اين بازي را ميثم منيعي در دقيقه‌ي 12 و از روي يك ضربه‌ي ايستگاهي به ثمر رساند.

 

هم‌چنين درلحظات پاياني اين ديدار نيز استقلال توسط آرش برهاني به گل دست يافت كه اين گل به دليل اعلام آفسايد از سوي داور بازي، مردود اعلام شد.

 

بازيكنان استقلال در طول اين بازي صاحب چند موقعيت ديگر گلزني نيز شدند كه بهترين موقعيت آنها توسط برهاني كه با دروازه‌بان حريف تك به تك شده بود، از دست رفت. بازيكنان پگاه نيز بازي نسبتا ضعيفي را به نمايش گذاشتند و با وجود در اختيار داشتن چند موقعيت گلزني نتوانستند از ميهمان خود امتياز بگيرند.

 

در ديگر ديدار اين هفته و در ورزشگاه ثامن مشهد ابومسلم در حالي كه از حريف خود ذوب آهن عقب بود در نهايت با نتيجه‌ي 3 بر 2 موفق به شكست ذوب آهن اصفهان شد. اين در حالي بود كه بازيكنان ذوب آهن تا دقايق پاياني بازي از حريف خود جلو بوده اما، در نهايت بازي را به ميزبان واگذار كردند.

 

در ورزشگاه حافظيه شيراز نيز برق شيراز با نتيجه‌ي يك بر صفر ميهمان خود شيرين فراز را شكست داد. راه آهن تهران نيز ميزبان مقاومت سپاسي شيراز بود كه با نتيجه‌ي يك بر يك مقابل حريف خود متوقف شد. براي راه آهن جمشيديان و تك گل مقاومت سپاسي را نيز بيگ‌زاده به ثمر رسانند.

 


نویسندگان وبلاگ:
مطالب اخیر:
دوستان من:
کدهای اضافی کاربر :


ساعت مچی