تکنو اسپورت
تکنولوژی و ورزش
صفحات وبلاگ
کلمات کلیدی مطالب
نویسنده: محمد رضا - شنبه ٢ آذر ۱۳۸٧

Perspolis

در ادامه رقابتهای هفته پانزدهم رقابتهای لیگ برتر دو تیم پرسپولیس و پیکان در ورزشگاه شهید رجایی قزوین به قضاوت هدایت الله ممبینی به مصاف هم رفتند که در پایان دو تیم به تساوی 2 بر 2 رضایت دادند. پرسپولیس در دقیقه 3 توسط ابراهیم توره به گل اول دست یافت. این تیم در دقیقه 7 نیز صاحب یک ضربه پنالتی شد که علیرضا نیکبخت واحدی نتوانست این توپ را به گل تبدیل کند و محمد محمدی ضربه را مهار کرد.
برای تیم فوتبال پیکان ایمان حیدری در دقیقه 33 و محمدرضا طهماسبی 37 گل زدند تا این تیم بازی باخته در نیمه اول را با پیروزی عوض کند. پرسپولیس موفق شد در دقیقه 52 بازهم توسط ابراهیم توره به گل دوم و تساوی دست پیدا کند.

در ادامه این دیدار پرسپولیس در دقیقه58 بازهم صاحب یک ضربه پنالتی شدند که این بار هم علیرضا نیکبخت واحدی مثل پنالتی اول موفق عمل نکرد و محمد محمدی ضربه دوم پنالتی را هم مهار کرد.

هدایت الله ممبینی که قضاوت این دیدار را برعهده داشت به میثم خسروی و ایمان حیدری از تیم پیکان و پژمان نوری از تیم پرسپولیس کارت زرد نشان داد و علی قربانی بازیکن تیم فوتبال پیکان را به دلیل اعتراض به تصمیم داور و ورود غیرقانونی به زمین از روی نیمکت اخراج کرد.

تیم فوتبال پیکان با این تساوی 29 امتیازی شد و همچنان در صدر جدول باقی ماند و تیم پرسپولیس با 23 امتیاز در رده ششم جدول قرار گرفت.

نویسندگان وبلاگ:
مطالب اخیر:
دوستان من:
کدهای اضافی کاربر :


ساعت مچی