تکنو اسپورت
تکنولوژی و ورزش
صفحات وبلاگ
کلمات کلیدی مطالب
نویسنده: محمد رضا - یکشنبه ٢٦ آبان ۱۳۸٧

Ali Daei

على دایى، سرمربى تیم ملى کشورمان گفت: بازى با امارات یک شانس بزرگ براى ایران براى صدرنشینى در گروه است.

سرمربى تیم ملى فوتبال ایران پس از آخرین تمرین تیم ملى در تهران براى بازى با امارات گفت: خوشبختانه تمرینات بسیار خوبى را پشت سر گذاشته ایم . بازیکنان در بهترین شرایط قرار دارند و با انگیزه و نشاط تمرین کردند. ما صبح فردا (امروز) عازم امارات مى شویم و بازیکنان لژیونرى که هنوز به تمرینات نیامده اند ظرف یکى، دو روز به اردوى تیم ملى ملحق مى شوند.

دایى درباره بازى ایران و امارات افزود: تا روز چهارشنبه صبر کنید تا ببینید تیم ملى مقابل امارات چه مى کند. بى تردید بازى دشوارى خواهیم داشت چرا که این بازى آخرین شانس امارات است و همین شانس بسیار بزرگى براى تیم ایران است که بتواند جایگاهش را در صدر جدول رده بندى تثبیت کند. دایى افزود: تیم ایران این توانایى را دارد که در امارات حریف خود را شکست دهد و اگر اتفاق خاصى رخ ندهد مى توانیم پیروزى را به دست آوریم.

سرمربى تیم ملى ایران ادامه داد: در این سفر تنها مهدى کریمیان را به دلیل مصدومیت از ناحیه کمر همراه نمى بریم و ۲۶ بازیکن دیگر در این سفر همراه ما خواهند بود.

على دایى درباره بعضى حاشیه هاى مطرح شده در رسانه ها پیرامون پوشیدن پیراهن شماره ۶ توسط جواد نکونام یا کریم باقرى نیز گفت: کریم باقرى کاپیتان تیم ملى است و بى تردید چنین مسایلى در تیم ایران وجود ندارد. بازیکنان تیم ایران این مسایل را بین خود حل مى کنند. على دایى درباره همراه بردن تمامى بازیکنان حاضر در اردو نیز گفت: در دنیا هیچ تیمى با ۱۸ بازیکن سفر نمى کند و من اگر صلاح بدانم ۴۰ بازیکن را نیز همراه خود مى برم.

 

نویسندگان وبلاگ:
مطالب اخیر:
دوستان من:
کدهای اضافی کاربر :


ساعت مچی