تکنو اسپورت
تکنولوژی و ورزش
صفحات وبلاگ
کلمات کلیدی مطالب
نویسنده: محمد رضا - پنجشنبه ٢٥ مهر ۱۳۸٧

Iran

تیم ملی فوتبال ایران در دومین دور مرحله مقدماتی مسابقه های جام جهانی 2010 با پیروزی 2 بر یک مقابل تیم ملی کره شمالی با توجه به تفاضل گل پائین تر نسبت به کره جنوبی در رتبه سوم گروه دوم این مرحله قرار گرفت. دیدار تیم های ملی فوتبال ایران و کره شمالی، در حضور 60 هزار تماشاگر به قضاوت "محمد عبدالله الهلالی"‌ از کشور عمان در مجموعه ورزشی آزادی تهران تهران برگزار شد که تیم ایران در پایان با نتیجه 2 بر یک به برتری دست یافت. تیم های ملی فوتبال ایران و کره شمالی در حالی به رویارویی با یکدیگر پرداختند که ایران از یک بازی قبل خود مقابل تیم عربستان سعودی تنها یک امتیاز گرفته بود اما تیم کره شمالی از دو بازی اول خود 4 امتیاز داشت.
در پایان بازی تیم های ملی کره شمالی و ایران هر کدام با 4 امتیاز به ترتیب در رده های دوم و سوم جدول گروه دوم قرار گرفتند.
"مهدی مهدوی کیا" در دقیقه 10 و "جواد نکونام" در دقیه 63 برای ایران و "یونگ تائه سه" در دقیقه 72 برای کره شمالی گلزنان این بازی بودند.
تیم ملی فوتبال ایران با نفرات زیر برابر تیم کره شمالی قرار گرفت:
مهدی رحمتی، سیدجلال حسینی، هادی عقیلی، حسین کعبی، ستار زارع، جواد نکونام، مسعود شجاعی، مجتبی جباری (از دقیقه 78 فریدون زندی)، مهدی مهدوی کیا، غلامرضا رضایی(از دقیقه 90 مازیار زارع) و رسول خطیبی (از دقیقه 80 سیدمهدی سیدصالحی).

عکسهای بازی ایران و کره شمالی در ادامه مطلب :


1

2

3

4

5

6

7

 

نویسندگان وبلاگ:
مطالب اخیر:
دوستان من:
کدهای اضافی کاربر :


ساعت مچی