تکنو اسپورت
تکنولوژی و ورزش
صفحات وبلاگ
کلمات کلیدی مطالب
نویسنده: محمد رضا - دوشنبه ۳ تیر ۱۳۸٧

Iran National Teame

تیم ملی فوتبال ایران، در آخرین دیدار از گروه پنجم رقابتهای مقدماتی جام جهانی در منطقه آسیا، موفق شد از سد کویت بگذرد و با 12 امتیاز به عنوان تیم نخست این گروه راهی مرحله دوم شود. این دیدار، یکشنبه شب در حضور بیش از 30 هزار تماشاگر در ورزشگاه آزادی و به قضاوت "فان ژائو جی" از چین برگزار شد، که در خاتمه تیم ایران با حساب دو بر صفر، برابر کویت به برتری رسید.
"جواد نکونام" کاپیتان تیم ایران، در دقیقه 17 با شوتی سنگین و غیر قابل مهار موفق شد دروازه کویت را باز کند، گل دوم ایران توسط "غلامرضا رضایی" در دقیقه 93 به ثمر رسید.
بازی تیم ایران در این پیکار چنگی به دل نزد، که شاید مسجل شدن صعودش به مرحله دوم از پیش، در این بی طراوتی نقش اساسی داشت.
"علی دایی" همچون بازیهای گذشته در این دیدار نیز سیستم 1-3-2-4 را برگزید، اما فقدان سرعت و انگیزه لازم باعث شد تا در مجموع تیم ایران بازی شادابی را ارایه ندهد.
به این ترتیب، تیم ایران با کسب 12 امتیاز از شش بازی صدرنشین گروه پنجم شد و به عنوان تیم نخست به مرحله دوم صعود کرد . دیگر تیم این گروه امشب و پس از پایان دیدار سوریه و امارات مشخص خواهد شد.
قرعه کشی مرحله دوم رقابتهای مقدماتی جام جهانی در منطقه آسیا، روز هفتم تیرماه جاری در مقر کنفدراسیون فوتبال آسیا در شهر کوالالامپور صورت خواهد گرفت، که تیم ایران رقبای خود را در این مرحله شناسایی خواهد کرد.

نویسندگان وبلاگ:
مطالب اخیر:
دوستان من:
کدهای اضافی کاربر :


ساعت مچی