تکنو اسپورت
تکنولوژی و ورزش
صفحات وبلاگ
کلمات کلیدی مطالب
نویسنده: محمد رضا - جمعه ٦ اردیبهشت ۱۳۸٧

 

بازیکنان استقلال پس از برد مقابل راه آهن هر کدام نفرى ۸۰۰ هزارتومان پاداش گرفتند. على فتح الله زاده پس از پایان بازى در رختکن تیم اعلام کرد به خاطر برد مقابل راه آهن و صعود به مرحله بعد به هرکدام از بازیکنان پاداش خواهد داد. این مبلغ به زودى به بازیکنان پرداخت خواهد شد.

 

تیم استقلال تهران با پیروزی مقابل راه آهن تهران به مرحله نیمه پایانی رقابت‌های جام حذفی باشگاه‌های ایران صعود کرد. در این دیدار که در حضور بیش از ‪ ۲۰‬هزار تماشاگر ورزشگاه آزادی تهران برگزار شد ، تیم استقلال تهران در ضربات پنالتی با در خشش وحید طالب لو دروازه بان صاحب نام خود با نتیجه ‪ ۵‬بر ‪ ۳‬شکست داد و گام به مرحله بعدی گذاشت. دو تیم در پایان وقت‌های عادی و اضافی این دیدار به نتیجه تساوی دو بر دو دست یافتند.

گل‌های این بازی را احمد تقوی در دقیقه ‪ ۱۲‬و مجید نور محمدی در دقیقه ‪۵۰‬ برای تیم راه آهن تهران و فرهاد مجیدی در دقیقه ‪ ۲۵‬و ‪ ۶۶‬برای تیم استقلال تهران به ثمر رساندند.

طالب لو ضربات پنالتی مجید نور محمدی، ابوذر رحیمی و احمد جمشیدیان را مهار کرد تا تیم استقلال تهران به مرحله نیمه پایانی جام حذفی صعود کرد.

هملت میخاریان تنها ضربه پنالتی تیم راه آهن تهران را به ثمر رساند اما محمد نوازی، مجتبی جباری و امیر حسین صادقی ضربات پنالتی تیم استقلال تهران را وارد دروازه گئورگ کاسپاروف کردند.

تیم استقلال تهران در مرحله نیمه پایانی این مسابقه‌ها به دیدار تیم فولاد خوزستان خواهد رفت.

تیم‌های پگاه گیلان و سپاهان اصفهان دیگر دیدار مرحله یک چهارم پایانی رقابت‌های جام حذفی باشگاه‌های ایران را برگزار خواهند کرد.

برنده این بازی به مصاف تیم برق شیراز در مرحله نیمه پایانی می‌رود.

نویسندگان وبلاگ:
مطالب اخیر:
دوستان من:
کدهای اضافی کاربر :


ساعت مچی