تکنو اسپورت
تکنولوژی و ورزش
صفحات وبلاگ
کلمات کلیدی مطالب
نویسنده: محمد رضا - یکشنبه ٢٦ اسفند ۱۳۸٦

یم   سر مربی تیم  ملی فوتبال ایران اعلام کرد: سعی کردم شایسته‌ترین بازیکنان حال حاضر فوتبال ایران را به تیم ملی دعوت کنم و اگر مهدوی کیا مصدوم نبود به اردو دعوتش می‌کردم . بازیکنانی را به تیم ملی دعوت کردم که در این برهه از زمان به نظر می‌رسد برای تیم ملی موثر واقع شوند از طرفی این افراد باید تمام توانایی خود را در خدمت تیم ملی بگذارند. وی در خصوص دعوت نشدن مهدی مهدوی کیا بازیکن ایرانی تیم اینتراخت فرانکفورت افزود: مهدوی کیا یکی از بهترین بازیکنان ایرانی است و هم اکنون به علت مصدومیت نمی‌تواند در خدمت تیم باشد.

وی تصریح کرد: چنانچه وی از بند مصدومیت رها شود به اردو دعوت می‌شود و در خدمت تیم ملی قرار خواهد گرفت.

دایی همچنین درخصوص اضاقه نشدن وحید هاشمیان به تیم ملی ایران گفت: وی نیز دچار مصدومیت شده علاوه بر این شرایط تیم هانوفر اجازه نداد که هاشمیان به تیم ملحق شود.

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران بیان داشت: دوست داشتم از وی استفاده کنم اما این چنین نشد سعی می‌کنم نفرات جایگزین را به زودی به اردو تیم ملی دعوت کنم.

وی در خصوص دستیار آلمانی‌اش اظهارداشت: امگین فرات یکی از بهترین مربیان اروپایی است که دوره‌های فنی و مربیگری را گذرانده است.

دایی همچنین در خصوص بازی تدارکاتی با تیم ملی بحرین افزود : فاصله زمانی این بازی با کویت مناسب نیست .

وی در خصوص تیم فوتبال سایپا نیز افزود: با تقسیم بندی وظایف مربیگری در تیم ملی مطمئنا به تیم سایپا سر می‌زنم و شرایط این تیم حکم شرایط تیم ملی را دارد چنانچه بازی اخیر را ببریم موقعیتمان در جدول خوب می‌شود.

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران در خصوص دعوت نشدن فریدون زندی به اردوی تیم ملی گفت: زندی در تیم ملی لطمه خورد ولی چون بازیهای اخیرش را زیر نظر نداشتم به تیم ملی دعوت نشد من و همکاران بازی‌های اینده وی را زیر نظر می‌گیریم تا در صورت امکان به تیم اضافه شود.

وی با اشاره به این که برای انتخاب بازیکنان به شرایط آنها در جدول توجه نکردم، تاکید کرد: اگر سرمربی تیم سایپا نبودم قطعا بازیکنان بیشتری ر از این تیم به اردو دعوت می‌کردم.

نویسندگان وبلاگ:
مطالب اخیر:
دوستان من:
کدهای اضافی کاربر :


ساعت مچی