تکنو اسپورت
تکنولوژی و ورزش
صفحات وبلاگ
کلمات کلیدی مطالب
نویسنده: محمد رضا - دوشنبه ۱۳ اسفند ۱۳۸٦

رییس فدراسیون فوتبال اعلام کرد: قرارداد "علی دایی" به عنوان سرمربی تیم ملی فوتبال ایران یکساله است. "علی کفاشیان" روز یکشنبه با بیان این مطلب گفت: هدف ما حضور در جام جهانی ‪ ۲۰۱۰‬آفریقای جنوبی است و پس از آن برای حضوری موفق در این رقابتها برنامه‌ریزی می‌کنیم. وی در پاسخ به این سووال که "این همه بالاتکلیفی برای چه بود؟" تصریح کرد: تصمیم "خاویر کلمنته" برای حضور در تیم ملی وقت ما را گرفت و نهایتا دو روز گذشته رسما هرگونه ارتباط با وی را قطع کردیم.

وی بیان‌داشت: قرار نیست با عجله برای تیم ملی فوتبال ایران که یکی‌از مهمترین علایق مردم است تصمیم‌گیری شود.

کفاشیان با اشاره به این که مربیان داخلی توانمندی لازم را برای هدایت تیم ملی ایران دارند، ادامه داد: پس از عدم حضور کلمنته به سراغ مربیان داخلی رفتیم و برنامه‌های آنان را در مدت زمان کوتاه دریافت کردیم.

رییس فدراسیون فوتبال افزود: اعضای هیات رییسه با توجه به توانمندی‌های دایی وبرنامه‌های ارایه شده وی ، برای حضورش در تیم ملی به توافق رسید.

وی در خصوص باشگاه سایپا نیز اظهارداشت: با توجه به حضور این تیم در رقابتهای باشگاه‌های آسیا به آنها قول دادیم که تا زمان یافتن جانشین برای دایی وی می‌تواند به این تیم نیز کمک کند.

کفاشیان تصریح کرد: اما پس از حضور جانشین دایی در تیم سایپا وی باید تمام وقت در اختیار تیم ملی فوتبال باشد.

وی با تاکید بر این‌که دایی در انتخاب دستیارانش اختیار تام دارد، گفت: از وی خواستیم تا سه روز آینده دستیارانش را به فدراسیون فوتبال معرفی کند.

رییس فدراسیون فوتبال بیان داشت: به‌طور قطع دایی از دیگر مربیان نیز برای هدایت تیم ملی کمک خواهد گرفت و از تجارب آنان بهره می‌جوید.

به گفته وی، دایی تا ‪ ۲۰‬اسفندماه باید اسامی تیم ملی را اعلام و نفرات را مشخص کند.

نویسندگان وبلاگ:
مطالب اخیر:
دوستان من:
کدهای اضافی کاربر :


ساعت مچی