تکنو اسپورت
تکنولوژی و ورزش
صفحات وبلاگ
کلمات کلیدی مطالب
نویسنده: محمد رضا - سه‌شنبه ۳٠ مهر ۱۳۸٧

استقلال تهران

تیم استقلال تهران با پیروزی مقابل پاس همدان به جمع مدعیان لیگ برتر فوتبال باشگاه های ایران پیوست . در این دیدار که در آغاز هفته یازدهم لیگ برتر و در ورزشگاه قدس همدان برگزار شد، استقلال تهران با نتیجه پرگل چهار بر دو میزبان خود را شکست داد و به روند موفقیت هایش در این مسابقه ها ادامه داد. در این بازی " علی علیزاده"‌ در دقیقه 30، "مجتبی جباری"‌ در دقایق 71 و 73 و " آرش برهانی"‌ در دقیقه 1+90 برای استقلال تهران و "محمد غلامی"‌ در دقیقه 46 و "حنیف عمران زاده "‌ 3+ 90 برای پاس همدان گلزنی کردند.
استقلالی ها در شش هفته اخیر لیگ برتر باشگاه های ایران با کسب دو تساوی (مقابل پرسپولیس تهران و برق شیراز ) و چهار پیروزی ( برابر استقلال اهواز، راه آهن، مقاومت شیراز و پاس همدان) به جمع مدعیان لیگ برتر پیوستند.
استقلال تهران با کسب این پیروزی، 18 امتیازی شد و به طور موقت به رده چهارم جدول رده بندی لیگ برتر صعود کرد.

نتایج هفته ١١ لیگ برتر فوتبال ایران :

سه شنبه ٣٠ مهر ١٣٨٧ :

راه آهن شهر ری ١-١ صبا باطری

پیام مشهد ١-٠ ابومسلم مشهد

پاس همدان ٢-۴ استقلال تهران

مقاومت سپاسی شیراز ٠-٢ ذوب آهن اصفهان

استقلال اهواز ٣-٠ ملوان بندر انزلی

چهار شنبه اول آبان ١٣٨٧ :

ساعت ١۵ :

پگاه گیلان - فولاد خوزستان

مس کرمان - سایپا کرج

سپاهان اصفهان - پیکان قزوین

ساعت ١۶:۴۵ :

پرسپولیس تهران - برق شیراز

نویسنده: محمد رضا - شنبه ٢٧ مهر ۱۳۸٧

Perspolis VS Folad

این دیدار در ورزشگاه تختی اهواز و در حضور بیش از 30 هزار تماشاگر برگزار شد و در پایان تیم میزبان با نتیجه 3 بر 2 به پیروزی رسید.
احمد آل نعمه در دقیقه 15، سیامک سرلک در دقیقه 23 و محمد قاضی در دقیقه 48 برای فولاد خوزستان گلزنی کردند و دی کامو در دقیقه 31 و هادی نوروزی در دقیقه 86 گل های پرسپولیس را به ثمر رساندند.
احمد صالحی قضاوت این مسابقه را برعهده داشت و به جلال کاملی مفرد، پژمان جمشیدی، داسیلوا و سهراب بختیازی زاده از تیم فولاد خوزستان اخطار داد.
این نخستین پیروزی فولاد در لیگ برتر بود.
بازیکنان فولاد خوزستان:کارلوس آلبرتو، سهراب بختیاری زاده، جلال کاملی مفرد، علی بداوی، ساندرو داسیلوا، محمد قاضی،‌حجت زادمحمود(نادر احمدی)، احمد آل نعمه، سیامک سرلک(اسماعیل شریفات)، پژمان جمشیدی و سعید رمضانی
سرمربی: مجید جلالی

بازیکنان پرسپولیس: علیرضا حقیقی، مجتبی شیری، سپهر حیدری، نبی ا... باقری ها(فرهاد خیرخواه)، مسعود زارعی(بهادر عبدی)، ایوان پترویچ، علی کریمی، علیرضا محمد(فرانک آتسو)، پژمان نوری، هادی نوروزی و پائولو روبرتو دی کارمو

عکسهای بازی پرسپولیس و فولاد خوزستان در ادامه مطلب :


ادامه مطلب ...
نویسنده: محمد رضا - جمعه ٢٦ مهر ۱۳۸٧

Ghalenoei

تیم استقلال تهران در ادامه رقابت های فوتبال قهرمانی باشگاه های برتر ایران مقابل برق شیراز متوقف شد. دراین دیدار عقب افتاده از هفته پنجم لیگ برتر که در حضور 60 هزار تماشاگر ورزشگاه آزادی تهران برگزار شد، دو تیم در پایان 90 دقیقه تلاش به نتیجه تساوی یک بر یک دست یافتند. "صمد زارع" مدافع تیم برق شیراز در دقیقه 17 به اشتباه دروازه تیم خودی را باز کرد اما "مهدی کریمیان" یک دقیقه بعد بازی را به تساوی کشاند. "‌یدالله اکبری"‌ هافبک تیم استقلال در دقیقه 78 یک ضربه پنالتی را به سود این تیم به هدر داد.
اسامی بازیکنان دو تیم در این دیدار به شرح زیر است :
بازیکنان برق شیراز :‌ سجاد بیرانوند، صمد زارع، مسعود نظر زاده، محمد آفند، محسن نیک خواه (علیرضا نظر زاده از دقیقه 23 ) ، مهدی کریمیان، داریوش یزدانی،‌ ستار زارع،‌ مهدی شیری،‌ حمید جعفری ( همت عابدی ن‍ژاد از دقیقه 37) و فرید عابدی ( ویلیام مورنو از دقیقه 87) ‌
بازیکنان استقلال تهران :‌ وحید طالب لو، پژمان منتظری،‌ پیروز قربانی، هادی ‌شکوری،‌ خسرو حیدری ،‌ میثم منیعی،‌ یدالله اکبری (‌علی علیزاده از دقیقه 81) ، مجتبی ‌جباری،‌ فابیو جان واریو،‌ سیاورش اکبر پور (‌ابراهیم تقی پور از دقیقه 4+ 90)‌و آرش برهانی ( فرهاد مجیدی از دقیقه 63)
در دیگر دیدارهای مهم این هفته،‌ تیم پیکان قزوین با دو گل ابومسلم مشهد را شکست داد و در صدر جدول رده بندی قرار گرفت، ذوب آهن اصفهان با نتیجه دو بر دو مقابل صبا باتری قم متوقف شد و تیم های ملوان انزلی و پیام مشهد به ترتیب با برتری برابر مس کرمان و استقلال اهواز از رده های انتهایی جدول رده بندی فرار کردند.
نتایج کامل دیدارهای عصر امروز به شرح زیر است :‌
* استقلال تهران 1 برق شیراز 1
گل استقلال :‌ صمد زارع در دقیقه 17 ( مدافع برق شیراز)
گل برق : مهدی کریمیان در دقیقه 18
* پیکان قزوین 2 ابومسلم مشهد صفر
گل های پیکان :‌ محمدرضا طهماسبی‌ در دقیقه 11 از روی نقطه پنالتی و ‌ایمان حیدری‌ در دقیقه 72
* ذوب آهن اصفهان 2 صبا باتری قم 2
گل های ذوب آهن :‌ ایگور کاسترو در دقایق 33 و 55
گل های صبا باتری :‌ غلامرضا رضایی"‌ در دقیقه 23 و عباس قاسمی در دقیقه 73 ( دروازه بان ذوب آهن)
* ملوان بندر انزلی 1 مس کرمان صفر
گل ملوان : مرتضی ابراهیمی در دقیقه 66 ( مدافع مس کرمان)‌
* پاس همدان 1 راه آهن شهر ری صفر
گل پاس : حنیف عمران زاده در دقیقه 88
* پیام مشهد 2 استقلال اهواز 1
گل های پیام : اشپیتی آرفی در دقایق 21 و 42
گل استقلال اهواز :‌ مهدی دغاغله در دقیقه 4
* مقاومت سپاسی شیراز 1 داماش گیلان 1
گل مقاومت : شهرام گودرزی در دقیقه 1+‌45
گل داماش : بهنام افشه در دقیقه 85
در ادامه این هفته از مسابقه ها،‌ تیم های سایپا کرج با سپاهان اصفهان و پرسپولیس تهران با فولاد خوزستان عصر فردا (شنبه)‌به مصاف هم می روند.
در جدول رده بندی این رقابت ها، تیم پیکان تهران با کسب 21 امتیاز و تفاضل گل بهتر نسبت به ذوب آهن در صدر جدول رده بندی ایستاده و تیم های برق شیراز و مس کرمان به ترتیب با 19 و 16 امتیاز در رده های سوم و چهارم قرار گرفتند.
تیم استقلال تهران نیز با کسب 15 امتیاز و تفاضل گل بهتر نسبت به تیم پرسپولیس و پاس همدان در مکان پنجم جدول رده بندی ایستاد.

نویسنده: محمد رضا - پنجشنبه ٢٥ مهر ۱۳۸٧

Iran

تیم ملی فوتبال ایران در دومین دور مرحله مقدماتی مسابقه های جام جهانی 2010 با پیروزی 2 بر یک مقابل تیم ملی کره شمالی با توجه به تفاضل گل پائین تر نسبت به کره جنوبی در رتبه سوم گروه دوم این مرحله قرار گرفت. دیدار تیم های ملی فوتبال ایران و کره شمالی، در حضور 60 هزار تماشاگر به قضاوت "محمد عبدالله الهلالی"‌ از کشور عمان در مجموعه ورزشی آزادی تهران تهران برگزار شد که تیم ایران در پایان با نتیجه 2 بر یک به برتری دست یافت. تیم های ملی فوتبال ایران و کره شمالی در حالی به رویارویی با یکدیگر پرداختند که ایران از یک بازی قبل خود مقابل تیم عربستان سعودی تنها یک امتیاز گرفته بود اما تیم کره شمالی از دو بازی اول خود 4 امتیاز داشت.
در پایان بازی تیم های ملی کره شمالی و ایران هر کدام با 4 امتیاز به ترتیب در رده های دوم و سوم جدول گروه دوم قرار گرفتند.
"مهدی مهدوی کیا" در دقیقه 10 و "جواد نکونام" در دقیه 63 برای ایران و "یونگ تائه سه" در دقیقه 72 برای کره شمالی گلزنان این بازی بودند.
تیم ملی فوتبال ایران با نفرات زیر برابر تیم کره شمالی قرار گرفت:
مهدی رحمتی، سیدجلال حسینی، هادی عقیلی، حسین کعبی، ستار زارع، جواد نکونام، مسعود شجاعی، مجتبی جباری (از دقیقه 78 فریدون زندی)، مهدی مهدوی کیا، غلامرضا رضایی(از دقیقه 90 مازیار زارع) و رسول خطیبی (از دقیقه 80 سیدمهدی سیدصالحی).

عکسهای بازی ایران و کره شمالی در ادامه مطلب :


ادامه مطلب ...
نویسنده: محمد رضا - پنجشنبه ٢٥ مهر ۱۳۸٧

Futsal 1

تیم ملی فوتسال ایران با توقف مقابل ایتالیا، در عین شایستگی از راهیابی به مرحله نیمه پایانی جام جهانی 2008 برزیل باز ماند.

در این دیدار که در سالن "نیلسن نلسون"‌ شهر برزیلیا برزیل برگزار شد تیم ایران برابر نایب قهرمان جهان و اروپا به نتیجه تساوی پنج بر پنج دست یافت و به دلیل تفاضل گل کمتر نسبت به حریف نتوانست به جمع چهار تیم برتر فوتسال جهان ملحق شود.
گل های این دیدار را مسعود دانشور (دوگل)، ابراهیم مسعودی، محمد هاشم زاده و محمد طاهری برای ایران و گرانا (دوگل)، پاتریک نورا ، فابیانو و ادگار برتونی برای ایتالیا به ثمر رساندند.

Futsal 2

نویسنده: محمد رضا - پنجشنبه ۱۸ مهر ۱۳۸٧

Futsal

تیم ملی فوتسال ایران در آخرین دیدار خود از گروه D در مرحله گروهی این پیکارها موفق شد مقابل تیم جمهوری چک به برتری 3 بر 2 رسیده و با 10 امتیاز پس از اسپانیا به دور بعد صعود کند.
در این دیدار که در ورزشگاه ریودوژانیرو برزیل انجام گرفت و تماشاگران ایرانی در کنار گروهی از تماشاگران مشتاق برزیلی دست به حمایت از تیم ایران زدند، تیم ایران در دقیقه 16 توسط حسن زاده گل نخست خود را به ثمر رساند.
پس از او در دقیقه 30 نوبت به وحید شمسایی رسید تا گل دوم ایران را ثبت کند. در دقیقه 36 نیز حسن زاده، گل دوم خود و سوم ایران را وارد دروازه حریف کرد.
در نقطه مقابل تیم ایران در دقایق 27 و 31 ، دو گل توسط یانوشکی و دوبنی ، دریافت کرد.
دردیداری دیگر از همین گروه تیم اسپانیا با نتیجه 3 بر صفر اروگوئه را شکست داد.

تصاویر این بازی در ادامه مطلب :


ادامه مطلب ...
نویسنده: محمد رضا - پنجشنبه ۱۸ مهر ۱۳۸٧

Abomoslem

Perspolis

تیم فوتبال باشگاه پرسپولیس تهران با وجود درخشش "علی کریمی" مقابل ابومسلم خراسان تن به شکست داد. در این دیدار که در پایان هفته دهم لیگ برتر باشگاه های ایران و در ورزشگاه ثامن الائمه مشهد برگزار شد، پرسپولیس با نتیجه 4 بر 3 مغلوب میزبان خود شد و به دومین شکست خود در این دوره از مسابقه ها تن داد. گل های ابومسلم را " میثم بائو" در دقایق 13 و 26، "داود دانش دوست" در دقیقه 71 و " سعید خانی" در دقیقه 79 به ثمر رساندند.
"علی کریمی" هافبک صاحب نام پرسپولیس در دقایق 38، 49 و 87 برای این تیم گلزنی کرد.
ابومسلم با کسب این پیروزی، 10 امتیازی شد و به رده دهم جدول رده بندی لیگ برتر صعود کرد.
رقابت های فوتبال باشگاه های برتر ایران به دلیل برگزاری دیدارهای تیم ملی فوتبال ایران در مرحله مقدماتی جام جهانی 2010 آفریقای جنوبی تا روز 26 مهرماه جاری برگزار نخواهد شد.
جدول رده بندی :
1- ذوب آهن اصفهان 9 بازی 20 امتیاز *
2- برق شیراز 8 بازی 18 امتیاز *
3- پیکان قزوین 9 بازی 18 امتیاز *
4- مس کرمان 9 بازی 16 امتیاز *
5- پرسپولیس 9 بازی 15 امتیاز *
6- استقلال تهران 9 بازی 14 امتیاز *

نویسنده: محمد رضا - پنجشنبه ۱۸ مهر ۱۳۸٧

esteghlal

تیم استقلال تهران در هفته دهم رقابت های فوتبال باشگاه های برتر ایران مقابل مقاومت شهید سپاسی شیراز به یک پیروزی پرگل دست یافت. در این دیدار که در حضور 10 هزار تماشاگر ورزشگاه آزادی تهران برگزار شد ، استقلال تهران با نتیجه پنج بر دو حریف خود را با شکست بدرقه کرد. "‌آرش برهانی"‌ در دقیقه 11، "‌خسرو حیدری"‌ در دقیقه 33، " سیاوش اکبرپور"‌ در دقایق 63 و 69 و " جان واریو"‌ در دقیقه 75 برای استقلال تهران و "رضا خالقی فر"‌ در دقیقه 10 و "شهرام گودرزی"‌ در دقیقه 19 برای مقاومت شیراز در این بازی گلزنی کردند.

نویسنده: محمد رضا - سه‌شنبه ۱٦ مهر ۱۳۸٧

Uefa Cup

گروه ١ :

شالکه آلمان - پاریس سنت ژرمن فرانسه - منچستر سیتی انگلستان - ریسینگ سانتاندر اسپانیا - تونته هلند

گروه ٢ :

بنفیکا پرتغال - المپیاکوس یونان - گالاتاسرای ترکیه - هرتا برلین آلمان - متالیست خارکیف اکراین

گروه ٣ :

سویا اسپانیا - اشتوتگارت آلمان - سمپدوریا ایتالیا - پارتیزان بلگراد صربستان - استاندارد لیژ بلژیک

گروه ۴ :

تاتنهام انگلستان - اسپارتاک مسکو روسیه - ادینزه ایتالیا - دینامو زاگرب کروواسی - نایمخن هلند

گروه ۵ :

آ.ث.میلان ایتالیا - هرنوین هلند - براگا پرتغال - پورتسموس انگلستان - ولفسبورگ آلمان

گروه ۶ :

هامبورگ آلمان - آژاکس هلند - اسلاویا پراگ جمهوری چک - استون ویلا انگلستان - زیلینا اسلوواکی

گروه ٧ :

والنسیا اسپانیا - بروخه بلژیک - روزنبورگ نروژ - کپنهاگن دانمارک - سنت اتین فرانسه

گروه ٨ :

زسکا مسکو روسیه - دپورتیوو لکرونیا اسپانیا - فاینورد هلند - نانسی فرانسه - لچ پوزنان لهستان

 

نویسنده: محمد رضا - یکشنبه ۱٤ مهر ۱۳۸٧

Esteghlal VS Perspolis

شصت و پنجمین دیدار تیم های فوتبال پرسپولیس و استقلال تهران با نتیجه تساوی خاتمه یافت. در این دیدار که از هفته نهم لیگ برتر باشگاه ایران و در حضور 95 هزار تماشاگر ورزشگاه آزادی تهران برگزار شد دو تیم در پایان 90 دقیقه تلاش به نتیجه تساوی یک بر یک دست یافتند. گل های این بازی را "آرش برهانی"‌ در دقیقه 46 برای تیم استقلال و " علی کریمی"‌ در دقیقه 87 برای تیم پرسپولیس به ثمر رساندند.
اسامی بازیکنان دو تیم به شرح ذیل بود :‌
تیم پرسپولیس : مهدی واعظی، مجتبی شیری (دی کارمو از دقیقه 55)‌،سپهر حیدری، فرانک آتسو (ایوان پترویچ از دقیقه 70)‌، علیرضا محمد،پژمان نوری، مازیار زارع،علی کریمی،علیرضا نیکبخت واحدی (محمد منصوری از دقیقه 82) ،کریم باقری و ابراهیم توره
تیم استقلال تهران : وحید طالب لو، پیروز قربانی، پژمان منتظری، خسرو حیدری، هادی شکوری، هاشم بیک زاده (‌ مهدی امیر آبادی از دقیقه 46)‌ ، حسین کاظمی، مجتبی جباری (یدالله اکبری از دقیقه 73) ، جان واریو، آرش برهانی و سیاوش اکبرپور (‌ بیژن کوشکی از دقیقه 65)‌

برای دیدن عکس های داربی استقلال و پرسپولیس به ادامه مطلب بروید : (١٠ عکس)


ادامه مطلب ...
نویسنده: محمد رضا - دوشنبه ۸ مهر ۱۳۸٧

Esteghlal

تیم استقلال تهران در ادامه هفته هشتم رقابت های فوتبال باشگاه های برتر ایران برابر راه آهن شهر ری به پیروزی رسید. در این دیدار که در حضور 50 هزار تماشاگر در ورزشگاه آزادی تهران برگزار شد، استقلال با نتیجه دو بر یک از سد حریف خود گذشت و در مکان ششم جدول رده بندی قرار گرفت. "مجتبی زارع"‌ در دقیقه 29 برای راه آهن و " پیروز قربانی"‌در دقیقه 34 و " آرش برهانی"‌ در دقیقه 39 برای استقلال گلزنی کردند.
این دیدار با حملات غافلگیر کننده بازیکنان راه آهن آغاز شد به طوریکه استقلالی ها در 30 دقیقه نخست، تحت تاثیر بازی حریف قرار داشتند.
بازیکنان راه آهن در اوایل این دیدار با ارائه یک بازی منطقی، هماهنگ، پرس در نیمه زمین تیم حریف و حملات پیاپی از جناحین، بارها دروازه استقلال تهران را تهدید کردند.
راه آهنی ها با پاس های کوتاه و تک ضرب توانستند کنترل بازی را در دست گرفته و به نخستین گل این بازی دست یابند.
در دقیقه 29، "هملت میختاریان" هافبک ارمنستانی راه آهن از جناح چپ پاس در عرض ایده آلی را برای "مجتبی زارع" مهیا کرد که این مهاجم با یک ضربه بغل پا دروازه "وحید طالب لو"‌ دروازه بان استقلال را باز کرد.
بعد از گل راه آهن، روند بازی تغییر یافت به طوریکه استقلالی ها با دوندگی بیشتر کنترل زمین را در دست گرفته و توپ را دو بار درون دروازه حریف جای دادند تا با پیروزی به رختکن بروند.
در نیمه دوم بازیکنان استقلال با حفظ توپ سعی در میدان داری و کنترل بازی داشتند تا به سومین پیروزی خود در لیگ برتر دست یافته و با روحیه مضاعفی جمعه هفته جاری دیدار سنتی خود مقابل پرسپولیس را برگزار کنند.
لازم به یادآوری است در آخرین دیدار هفته هشتم لیگ برترنیز تیم های ملوان و سایپا کرج فردا شب / یکشنبه / در ورزشگاه تختی انزلی به مصاف هم می روند.
برنامه هفته نهم این رقابت ها به شرح زیر است :
پنجشنبه 11/7/87
پیام خراسان – پیکان در ورزشگاه ثامن الائمه مشهد
فولاد خوزستان – استقلال اهواز در ورزشگاه تختی اهواز
مقاومت شهید سپاسی – برق شیراز در ورزشگاه حافظیه شیراز
پگاه گیلان – صبای قم در ورزشگاه عضدی رشت
*جمعه 12/7/87
مس کرمان – ابومسلم خراسان در ورزشگاه باهنر کرمان
پاس – ملوان در ورزشگاه قدس همدان
ذوب آهن اصفهان – سایپا در ورزشگاه ذوب آهن اصفهان
راه آهن – فولاد مبارکه سپاهان در ورزشگاه در اکباتان تهران
پرسپولیس – استقلال تهران در ورزشگاه آزادی تهران
جدول رده بندی لیگ برتر :

1- برق شیراز 6 بازی 14 امتیاز تفاضل گل 9+‌
2- پیکان قزوین 7 بازی 14 امتیاز تفاضل گل 6+‌
3- پرسپولیس 7 بازی 14 امتیاز تفاضل گل 5+‌
4- ذوب آهن 7 بازی 14 امتیاز -
5- مس کرمان 7 بازی 12 امتیاز تفاضل گل 2+‌
6- استقلال تهران 7 بازی 10 امتیاز تفاضل گل 5+‌
تیم های ملوان بندر انزلی،‌ سایپا و پیام خراسان به ترتیب با 5، 4 و 2 امتیاز در رده های شانزدهم تا هجدهم جدول رده بندی قرار دارند.

نویسنده: محمد رضا - دوشنبه ۸ مهر ۱۳۸٧

SERIE A

۶/٧/١٣٨٧

سمپدوریا 0-0 یوونتوس

فیورنتینا 1-0 جنووا (جیلاردینو 61)

7/7/1387

آ.اس.رم 2-0 آتالانتا ( پانوچی 17 و ووچینیچ 31 )

بولونیا 0-1 ناپولی ( دنیس 86 )

پالرمو 1-0 رجینا ( میکولی 50 )

تورینو 1-3 لازیو ( نیکولا آموروزو (پ) 90 - پاندف 30 و زاراته 63 و (پ) 83 )

ادینزه 2-1 سینا ( کواگلیارلا 22 و په په 29 - خارجا 38 )

کاتانیا 1-0 کیوو ( پائولوچی 17 )

لچه 2-0 کالیاری ( جیاکوماتزی 34 و کاستیلو 58 )

آ.ث.میلان 1-0 اینتر میلان ( رونالدینیو 36 )

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

جزئیاتات بازی دو تیم آ.ث.میلان و اینتر میلان :

آ.ث.میلان :

آبیاتی 6.5 - زامبروتا 6 - کالادزه 6 - مالدینی 6.5 - یانکولوفسکی 6 - گتوزو 6.5 - آمبروزینی 6.5 - سیدورف 7 - کاکا 7 - پاتو 6 - رونالدینیو 7.5 + بونرا - فلامینی 6 - شوچنکو - ( مربی : آنچلوتی 7 )

کارت زرد : یانکولوفسکی - گتوزو

کارت قرمز : 0

گل : رونالدینیو با ضربه سر روی سانتر کاکا دقیقه 36

اینتر میلان :

ژولیو سزار  7 - مایکون 6 - بوردیسو 5 - ماتراتزی 5.5 - چیوو 5.5 - ویرا 6 - کامبیاسو 7 - خاویر زانتی 6 - کوارشما 4.5  - ایبراهیموویچ 5 - مانسینی 5 + استانکوویچ - آدریانو 6 - کروز 5.5 ( مربی : مورینیو 5.5 )

کارت زرد : بوردیسو (2) - ویرا - خاویر زانتی - کوارشما - استانکوویچ

کارت قرمز : بوردیسو - ماتراتزی (از روی نیمکت)

گل : 0

امتیاز : (جلوی اسم هر بازیکن از 10)

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

جزئیات بازی :

داور : امیدیو مورگانتی

استادیوم : سن سیرو شهر میلان

میزبان بازی : آ.ث.میلان

فصل : 2008/2009 دور اول

ساعت بازی : به وقت ایتالیا 30 : 20 به وقت تهران 22

تاریخ بازی : 28/9/2008 (میلادی) - 7/7/1387 (هجری شمسی)

بهترین بازیکن زمین : رونالدینیو از آ.ث.میلان

بد ترین بازیکن زمین : کوارشما از اینتر

 

عکس هایی از بازی دو تیم آ.ث.میلان و اینتر میلان در ادامه مطلب :

 


ادامه مطلب ...
نویسندگان وبلاگ:
مطالب اخیر:
دوستان من:
کدهای اضافی کاربر :


ساعت مچی