تکنو اسپورت
تکنولوژی و ورزش
صفحات وبلاگ
کلمات کلیدی مطالب
نویسنده: محمد رضا - پنجشنبه ۱ آذر ۱۳۸٦
در يكي از آخرين بازي هاي مهم مرحله مقدماتي يورو 2008 انگلستان در ويمبلي شهر لندن در زمين خود و با تمام ستارگان نامي خود از تيم ملي كروواسي شكست خورد
(كروواسي 3-2 انگليس ) و نتوانست به يورو 2008 صعود كند در ديگر بازي هاي اين گروه روسيه 1-0  آندورا را در زمين حريف شكست داد و بعد از كروواسي 29 امتيازي با 24 امتياز به رده دوم صعود كرد و جاي انگليس 23 امتيازي را گرفت .
اين بازي براي انگليسي ها يك فاجعه تمام عيار بود .
استيو مكلارن هم به احتمال بسيار زياد از سمت خود كناره گيري ميكند.
بالاخره يك شگفتي رقم خورد ويك تيم بزرگ اروپايي حذف شد. 
كروواسي 29 صعود كرد
روسيه  24 صعود كرد
انگليس  23
اسرائيل 23
مقدونيه 14
ايسلند 7
آندورا 0

Gerrard dejected: Croatia - England

UEFA 2008 Qualifying : Steve McClaren, England v Croatia (PA)

UEFA 2008 Qualifying : Steven Gerrard,  England v Croatia (PA)

UEFA 2008 Qualifying : David Beckham,  England v Croatia (PA)

UEFA 2008 Qualifying : England v Croatia (PA)

Scott Carson , England - Croatia


 
نویسنده: محمد رضا - پنجشنبه ۱ آذر ۱۳۸٦
ولادت علي بن موسي الرضا (ع) امام هشتم فرزند امام هفتم امام موسي كاظم (ع) را بر همه شيعيان جهان بخصوص ايرانيان عزيز تبريك ميگوييم اميدواريم لحضات خوشي داشته باشيد .

 
The image “http://www.parsiblog.com/PhotoAlbum/kabutareharam/emamreza.jpg” cannot be displayed, because it contains errors.

نویسنده: محمد رضا - پنجشنبه ۱ آذر ۱۳۸٦
1386.8.30
گروه A :
پرتغال  0-0 فنلاند *
صريستان 2-2 لهستان *
آذربايجان 0-1 بلژيك
ارمنستان 0-1 قزاقستان
گروه B :
ايتاليا 3-1 جزاير فارو *
گرجستان 0-2 ليتواني
اكراين 2-2 فرانسه *
گروه C :
تركيه 1-0 بوسني هرزگوين *
مجارستان 1-2 يونان
مالت 1-4 نروژ *
گروه D :
قبرس 0-2 جمهوري چك
سن مارينو 0-5 اسلوواكي *
آلمان 0-0 ولز
گروه E :
آندورا 0-1 روسيه *
انگليس 2-3 كروواسي *
رژيم اشغالگر قدس 1-0 مقدونيه
گروه F :
سوئد 2-1 لتوني
دانمارك 3-0 ايسلند
اسپانيا 1-0 ايرلند شمالي
گروه G :
روماني 6-1 آلباني *
اسلووني 0-2 بلغارستان
بلاروس 2-1 هلند *

http://www.conti-online.com/generator/www/de/en/continental/contisoccerworld/img/euro2008_uv;property=original.jpg  
نویسنده: محمد رضا - پنجشنبه ۱ آذر ۱۳۸٦
سرمربي تيم فوتبال پرسپوليس تهران گفت: بازي تيم فوتبال سپاهان هم‌اكنون از تيم پرسپوليس بين‌المللي‌تر است. "افشين قطبي" روز چهارشنبه در جمع خبرنگاران رسانه‌هاي گروهي افزود: ما در آخرين بازي خود در نيم فصل ليگ برتر فوتبال باشگاه‌هاي ايران در مقابل سپاهان بين‌المللي‌تر بازي خواهيم كرد. وي در خصوص شاخصه‌هاي فوتبال بين‌المللي اظهارداشت: فوتبال نتيجه‌گيري است تيمي كه بتواند سازماندهي دفاعي و حمله را در كمترين زمان ممكن داشته باشد و به توپ سرعت بدهد مي‌تواند بين‌المللي بازي كند.

وي تصريح كرد: تيمي كه در ‪ ۹۰‬دقيقه بازي خطرناك باشد و در زمان حمله حريف، زمين را براي آنها كوچك و در زمان حمله تيم خودي بتواند زمين را بزرگ كند، بسيار موفق است.

قطبي بيان داشت: هر تيمي بتواند توپ را حفظ و با تفكر به چرخش درآورد و بازيكنان را در پست تخصصي خود به‌كار گيرد، فوتبال بين‌المللي به نمايش گذاشته است.

سرمربي تيم فوتبال پرسپوليس ادامه داد: فوتباليست بين‌المللي نيز تكنيك و فيزيك بدني مناسب دارد و بازيكن باهوشي است زيرا از تصميم و تاكتيك به خوبي استفاده مي‌كند.

وي با اشاره به اين‌كه تيم بايد روحيه برد و پيروزي را تا دقيقه آخر داشته باشد، گفت: تيم حرفه‌اي بايد براي نتيجه بازي كند.

وي افزود: هم‌اكنون تيم پرسپوليس از ‪ ۲۰‬تا ‪ ۶۰‬دقيقه زيبا بازي مي‌كند و تفكر قهرماني دارد پس به فوتبال بين‌المللي نزديك‌تر شده است.

قطبي خاطرنشان كرد: اگر فوتبال ايران از امكانات بالقوه در رشته فوتبال استفاده كند مي‌تواند به قوتبال بين‌المللي برسد.

سرمربي تيم پرسپوليس در خصوص درگيري ميان وي با دستيارانش گفت: در تمام دنيا مربيان با همكاري دستياران خود به موفقيت مي‌رسند و ما هيچ درگيري نداريم.

وي گفت ، ما در ‪ ۱۴‬بازي شكست نخورده‌ايم و هم‌اكنون در تيم پرسپوليس ارتباط بسيار صميمي ميان كادر فني وجود دارد.

وي تصريح كرد: براي "افشين قطبي"، "حميد استيلي" و "مرزبان" همكاري بسيار آسان‌است و من از اين‌كه در فوتبال ايران مربياني در اختيار دارم كه تجربه موفقي در فوتبال دارند، خوشحالم.

قطبي در پاسخ به اين كه "عملكرد ديگر مربيان ليگ را چگونه ارزيابي مي‌كنيد؟" اظهارداشت: من به تمام مربيان احترام مي‌گذارم و نمي‌توانم نظري در خصوص عملكرد آنان ارايه بدهم.

وي تاكيد كرد: ايران داراي ليگ بسيار خوبي است و تمام تيم‌هاي حاضر با مديريت موفق مي‌توانند، بهترين ليگ آسيا را درست كنند.

قطبي در خصوص بازگشت دوباره سپاهان به ليگ برتر به عنوان حريف جدي واصلي پرسپوليس گفت: تمام تمركز ما بر روي پرسپوليس است و سپاهان بايد فشار زيادي را تحمل كند تا ‪ ۶‬امتياز اختلاف خود را در صدر نسبت به پرسپوليس جبران كند.

سرمربي تيم پرسپوليس افزود: ما با تجربه و منطق قول قهرماني داديم و به آن ‪ ۷۵‬امتياز لازم دست مي‌يابيم.

وي در خصوص حضور در تيم ملي فوتبال ايران گفت: هر مربي و فوتباليست بتواند براي كشور خود خدمت كند، افتخار بزرگي است.

وي تاكيدكرد: حضور در پست سرمربيگري تيم ملي منتهاي آروزي من است و اميدوارم در ‪ ۲۰‬سال آينده كاري اين امر تحقق يابد.

وي در خصوص وضع فعلي فوتبال ايران نيز گفت: فاصله ميان ايران و كشورهاي پيشرفته را مي‌توان به راحتي با تفكر منطقي از بين برد.

قطبي افزود: در هيچ كجاي دنيا من اين عشق را به فوتبال نديدم و ايران توانايي‌هاي زيادي دارد و با علم روز دنيا مي‌توان بهترين فوتبال آسيا و دنيا را درست كرد.

سرمربي تيم فوتبال پرسپوليس درباره تيمش اظهارداشت: در اين تيم هدف سازي، برنامه‌سازي و پيگيري انجام شده تا بتوانيم اين پرسپوليس را بزرگ كنيم.

وي در خصوص حضور در جام حذفي و استفاده از بازيكنان ذخيره نيز بيان داشت: ما در جام‌حذفي‌نمي‌توانيم تنها براي تجربه بازي كنيم ما در اين جام نيز در پي قهرماني و نتيجه هستيم .

به گفته وي، در رقابت‌هاي جام حذفي و ليگ برتر از بهترين تركيب استفاده مي‌شود.

قطبي درباره مشكلاتش در پست‌هاي مختلف ادامه داد: مشكل ما تنها در تعدد دروازه‌بان‌هاي خوب و آماده نيست بلكه‌ما در تمام پست‌ها اين مشكلات را داريم و بازيكنان به هم نزديك هستند.

سرمربي تيم فوتبال پرسپوليس تهران ادامه داد: استفاده از نوع سيستم دربازي پرسپوليس معنا ندارد ما از هر سيستمي براي موفقيت بهره‌خواهيم برد.

وي‌همچنين در خصوص "ادووكات" هلندي براي حضور در سمت سرمربيگري تيم ملي گفت: وي مردي است با عشق بي‌پايان به فوتبال و اگر به عنوان سرمربي به ايران بيايد، ايراني‌ها بايد بدانند بهترين مربي دنيا را به خدمت گرفته‌اند.

وي درخصوص برخي از شايعات در رسانه‌ها براي تلاش وي براي حضور ادووكات در ايران گفت: من تمامي اين مسايل را رد مي‌كنم من با وي در ارتباط هستم اما راجع به ايران و تيم ملي هيچ حرفي ميان ما رد و بدل نشده است.

به گفته وي هم‌اكنون تيم ملي استراليا خواهان به خدمت گرفتن ادووكات است و كساني هستند كه وي بتواند با آنها راجع به آينده كاري خود مشورت كند.

قطبي درپاسخ به اين‌كه "آيا در نيم فصل بازيكن جديدي به خدمت مي‌گيرد؟ گفت: من از بازيكنان خود راضي هستم بازيكن خارجي نبايد براي خوردن چلوكباب به ايران بيايد بايد انگيزه داشته باشد.

به گفته وي، چند بازيكن مورد پسند باشگاه قرار گرفتند اما باشگاه براي به خدمت گرفتن آنان بودجه كافي ندارد.

وي بيان داشت: شايد در نيم فصل چند بازيكن جديد بياوريم.

سرمربي تيم فوتبال پرسپوليس تهران در خصوص رساندن اين تيم‌به پرسپوليس دهه ‪ ۶۰‬گفت: ما اجازه نداريم اين تيم را با هيچ دوره‌اي مقايسه كنيم زيرا محبوبيت از دوره‌هاي گذشته است.

http://ham-mihan.net/Released/86-04-09/23-1.jpg                                      http://www.tebyan.net/Image/big/1386/06/153763879175744520022910113435248937627.jpg
نویسنده: محمد رضا - چهارشنبه ۳٠ آبان ۱۳۸٦
1386.8.30
گروه A :
پرتغال  - فنلاند
صريستان - لهستان
آذربايجان - بلژيك
ارمنستان - قزاقستان
گروه B :
ايتاليا - جزاير فارو
گرجستان - ليتواني
اكراين - فرانسه
گروه C :
تركيه - بوسني هرزگوين
مجارستان - يونان
مالت - نروژ
گروه D :
قبرس - جمهوري چك
سن مارينو - اسلوواكي
آلمان - ولز
گروه E :
آندورا - روسيه
انگليس - كروواسي *
رژيم اشغالگر قدس - مقدونيه
گروه F :
سوئد - لتوني
دانمارك - ايسلند
اسپانيا - ايرلند شمالي
گروه G :
روماني - آلباني
اسلووني - بلغارستان
بلاروس - هلند

http://www.macdintons.com/assets/images/EURO_2008_TEAM_LOGOs.jpg
نویسنده: محمد رضا - دوشنبه ٢۸ آبان ۱۳۸٦
فرهاد مجيدى مهاجم استقلال كه به دليل سفر به كشور امارات مدتى بود در تمرينات تيمش حضور نداشت ديروز و پس از بازگشت از سفر همراه با ساير اعضاى تيم به تمرين پرداخت. مجيدى در اين مورد گفت: با اجازه و هماهنگى حجازى راهى امارات شدم تا به برخى كارهاى شخصى ام رسيدگى كنم .گفتنى است در نبود مجيدى كميته انضباطى باشگاه استقلال وى را به دليل تعلل در تحويل ITC خود مبلغ ۳۰ ميليون تومان جريمه كرد. مجيدى طى واكنشى تند عليه اين تصميم باشگاه گفت: واقعاً معنى اين كار را نمى فهمم. من بازيكن هستم و فقط زمين فوتبال را مى شناسم. با اين حساب نه به باشگاه مى روم، نه جريمه مى دهم!وى در پايان تصريح كرد: با فتح الله زاده جلسه اى نداشته ام و قرار هم نيست داشته باشم. همان طور كه گفتم من فوتباليست هستم و جايم در زمين فوتبال است نه دفتر مديران!

http://www.pasejavan.ir/newsite/pic-pdf/picture/888/83-4-15-(80).jpg
نویسنده: محمد رضا - دوشنبه ٢۸ آبان ۱۳۸٦
شهرام شفيعى زاده مدير عامل استقلال اهواز پس از آنكه رأى كميته انضباطى فدراسيون را به نفع خود ديد گفت: ديگر نمى خواهيم فيروز كريمى سرمربى استقلال اهواز باشد. وى افزود: ما در ۲ ، ۳ هفته اخير با كريمى در حال جنگ بوديم كه در اين جنگ پيروز شديم اگرچه هيچ كدام از مسئولان استان خوزستان از ما دفاع نكردند و كمكى از جانب آنها نديديم. شفيعى زاده ادامه داد: در واقع ما در هفته هاى گذشته در جنگ با ۳ گروه پيروز شديم؛ فيروز كريمى، باشگاه استقلال تهران و گروه سوم افرادى كه در پشت پرده اين ماجرا با شمشيرهاى تيز منتظر شكست استقلال اهواز بودند، حريف حقانيت ما نشدند. مدير عامل باشگاه آبى پوشان اهوازى در پايان حرف هايش اظهار داشت: ديگر نيازى به بودن كريمى در استقلال اهواز را احساس نمى كنيم و تا روز سه شنبه نيز نام سرمربى جديدمان را اعلام خواهيم كرد. هم اينك در حال مذاكره با چند مربى و سرمربى سرشناس هستيم و با پايان يافتن مذاكرات نتيجه آن را در اختيار رسانه ها قرار مى دهيم.

http://server33.irna.com/filesystem/86/03/29/660912-13-02_n.jpghttp://zendegifootball.com/IMages1/fkarimi%202006.jpghttp://www.iransos.com/photo/gericht1.jpg


                                                                       
نویسنده: محمد رضا - دوشنبه ٢۸ آبان ۱۳۸٦
رئيس هيأت مديره باشگاه استقلال اهواز گفت: فيروز كريمى مثل يك سرباز بايد در خدمت پادگان ما باشد. على شفيعى زاده اظهار داشت: كميته انضباطى هميشه عادلانه راى داده است. با صدور اين راى، حقانيت استقلال اهواز ثابت شد و اين مسأله باعث سربلندى باشگاه و هوادارانش است. وى افزود: توقع برخورد شديدترى با فيروز كريمى داشتيم. اينكه اعلام شده با باشگاه استقلال اهواز قرارداد دارد، خيلى باب طبع ما نيست. شفيعى زاده با اشاره به جريمه يك ميليون تومانى فيروز كريمى، عنوان كرد: در ۳ بازى گذشته فقط يك امتياز كسب كرديم. اكنون حاضرم ۳۰۰ ميليون تومان به حساب فدراسيون واريز كنم و ۶ امتياز به جمع امتيازات ما اضافه كنند. چنين چيزى امكان دارد؟ تيم ما قبل از جدايى كريمى روى دور برد بود. فقط براى يك هفته آوردن تيم به تهران، ۲۰ ميليون تومان هزينه كرديم. وى افزود: فيروز كريمى در ۳ هفته گذشته اعصاب همه ما را به هم ريخت و استقلال اهواز ۸ امتياز هم از دست داد. طبق بندى كه در قرارداد اين مربى وجود دارد، بايد جبران خسارت كند. وى افزود: امروز شكايت جديدى از فيروز كريمى به كميته انضباطى ارائه مى كنيم و درخواست برخورد شديد با اين مربى را خواهيم داشت. كريمى بايد متوجه باشد كه كشور قانون دارد. رئيس هيأت مديره استقلال تصريح كرد: فيروز كريمى بايد در اسرع وقت خود را به دفتر باشگاه در اهواز معرفى كند. هيچ جلسه اى با اين مربى در تهران نخواهيم داشت. چطور زمانى كه مى خواهند پول بگيرند، به راحتى به خوزستان مى آيند. فيروز كريمى بايد بداند از اكنون مثل يك سرباز بايد در خدمت پادگان استقلال اهواز باشد. شفيعى زاده در خصوص اينكه احتمال دارد به كريمى رضايتنامه بدهند تا اين مربى به استقلال تهران برود، گفت: بايد ابتدا با او جلسه داشته باشيم. همه چيز به نحوه برخورد كريمى بستگى دارد. وى ادامه داد: اگر اين مربى مثل گذشته رفتار كند، برخورد شديدترى با او خواهيم داشت اما اگر قبول كند كه اشتباه كرده و مشاورانش به او مشاوره غلط داده اند، قضيه به شكل ديگرى پيش خواهد رفت.

http://www.ipna.ir/Images/News/Larg_Pic/4-4-1386/IMAGE633183824696873312.jpg
نویسنده: محمد رضا - دوشنبه ٢۸ آبان ۱۳۸٦
تيم هاي صعود كرده به يورو 2008 تا به يك روز مانده به آخرين بازي ها به قرار زير ميباشد :
گروه A : لهستان - ؟
گروه B : فرانسه - ايتاليا
گروه C : يونان - ؟
گروه D : آلمان - جمهوري چك
گروه E : كروواسي - ؟
گروه F : اسپانيا - ؟
گروه G : هلند - روماني
       + : اتريش و سوئيس

http://m.blog.hu/fo/footballmania/image/Euro_2008.jpg
نویسنده: محمد رضا - دوشنبه ٢۸ آبان ۱۳۸٦
شنبه 1386.8.26
گروه A :
لهستان 2-0 بلژيك
صربستان - قزاقستان : موكول شد به 1386.9.3
فنلاند 2-1 آذربايجان
پرتغال 1-0 ارمنستان
گروه B :
ليتواني 2-0 اكراين
اسكاتلند 1-2 ايتاليا *
گروه C :
مولداوي 3-0 مجارستان
يونان 5-0 مالت
نروژ 1-2 تركيه
گروه D :
ولز 2-2 ايرلند جنوبي
جمهوري چك 3-1 اسلوواكي
آلمان 4-0 قبرس
گروه E :
آندورا 0-2 استوني
اسرائيل 2-1 روسيه
مقدونيه 2-0 كروواسي
گروه F :
ايرلند شمالي 2-1 دانمارك
اسپانيا 3-0 سوئد
لتوني 4-1 ليختنشتاين
گروه G :
آلباني 2-4 بلاروس
هلند 1-0 لوكزامبورگ
بلغارستان 1-0 روماني
نویسنده: محمد رضا - یکشنبه ٢٧ آبان ۱۳۸٦
ايتاليا در مرحله مقدماتي يورو 2008 توانست با برد برابر اسكاتلند در زمين حريف سرسخت خود توانست به مرحله نهايي يورو 2008 راه پيدا كند .
در همين راستا ايتاليا در دقيقه 2 بازي با گل زود هنگام لوكا توني محاجم توانمند خود توانست از حريف سرسخت خود جلو بيفتد در ادامه ايتاليا گل ديگري زد كه به اشتباه كمك داور آفسايد گرفته شد . بعد از آن اسكاتلند با حملات پر دامنه خود توانست در دقيقه 64 توانست بوسيله
بري فرگوسن به گل برسد كه در ادامه معلوم شد با اشتباه كمك داور اين گل هم آفسايد بود كه كمك داور نگرفت . بعد از آن حملات اسكاتلند فروكش كرد و ايتاليا كمي بازي را در دست گرفت
و ايتاليا توانست با زيركي جيورجيو كيليني توانست خطايي را به نفع ايتاليا بگيرد كه پيرلو استاد ضربات آزاد توانست با سانتر استادانه خود بر روي دروازه وضربه سر كريستين پانوچي كهنه كار
در دقيقه 90 بازي كار اسكاتلند سخت كوش را تمام كرد .
در ديگر بازي اين گروه ليتواني 2-0 اكراين رابرد.
اين بازي ها در روز چهار شنبه  86.8.30 با بازي هاي زير به اتمام ميرسد : گروه B :
گرجستان - ليتواني + ايتاليا - جزاير فارو + اكراين - فرانسه
جدول رده بندي گروه B :

 تيم ها                       بازي      امتياز
1. ايتاليا                      11        26 
2. فرانسه                   11        25
3. اسكاتلند                 12        24           به پايان رسيد
4.اكراين                      11        16
5. ليتواني                   11        13
6. گرجستان                11       10
7. جزاير فارو                11         0   

              http://upload.wikimedia.org/wikipedia/en/2/25/Italy_national_football_team_logo_4_stars.jpg


نویسنده: محمد رضا - شنبه ٢٦ آبان ۱۳۸٦
شنبه 1386.8.26
گروه A :
لهستان - بلژيك
صربستان - قزاقستان
فنلاند - آذربايجان
پرتغال - ارمنستان
گروه B :
ليتواني - اكراين
اسكاتلند - ايتاليا *
گروه C :
مولداوي - مجارستان
يونان - مالت
نروژ - تركيه
گروه D :
ولز - ايرلند جنوبي
جمهوري چك - اسلوواكي
آلمان - قبرس
گروه E :
آندورا - استوني
اسرائيل - روسيه
مقدونيه - كروواسي
گروه F :
ايرلند شمالي - دانمارك
اسپانيا - سوئد
لتوني - ليختنشتاين
گروه G :
آلباني - بلاروس
هلند - لوكزامبورگ
بلغارستان - روماني


http://www.eurocup08.co.uk/mascot2008.jpg


نویسنده: محمد رضا - پنجشنبه ٢٤ آبان ۱۳۸٦
تيم فوتبال اوراواردز ژاپن با شكست تيم سپاهان ايران فاتح مسابقات فوتبال ليگ قهرمانان باشگاه‌هاي آسيا شد. تيم‌ اوراواردز روزچهارشنبه با پيروزي دو بر صفر در ورزشگاه سايتاما در مقابل تيم سپاهان جام قهرمانان آسيا را به دست گرفت. در اين بازي تيم ژاپني با دو گل يوئيچيرو ناگاي در دقيقه ‪ ۲۲‬و يوكي آبه در دقيقه ‪ ۷۱‬توانست تيم سپاهان را مغلوب كند. ديدار رفت دو تيم با نتيجه مساوي يك بريك خاتمه يافته بود كه به اين ترتيب تيم اوراوا در مجموع دو ديدار با نتيجه سه بريك به پيروزي رسيد.

تيم سپاهان در اين بازي با تركيب عباس محمدي، هادي عقيلي، محسن بنگر، سعيد بيات،جابا مجيري،احسان حاج صفي،عبدالوهاب ابوالهيل،ابراهيم لوينيان، محرم نويدكيا، محسن حميدي و عماد محمد رضا وارد زمين شد.

تيم سپاهان در دقيقه ‪ ۳۰‬بازي و به دنبال مصدوميت "عماد رضا" ، "محمود كريمي" را جايگزين اين بازيكن كرد و در نيمه دوم نيز "حسين پاپي" به جاي "محسن حميدي" به ميدان رفت.

همچنين در دقيقه ‪ ۶۰‬بازي "سعيد بيات" از بازي خارج و "حسين كاظمي" جايگزين وي شد.

همچنين تيم اوراواردز نيز در نيمه دوم با سه تعويض بازي را ادامه داد كه پونته،ناگاي و واشنگتن را از بازي خارج و اوچيدات، تاناكا و اوكاتا را وارد زمين كرد.

اين بازي را "راوشان ايرماتوو" از ازبكستان به همراه "جيمز كاريم " و "جيم اوليا ريس" از "استراليا" قضاوت كردند.


نویسنده: محمد رضا - سه‌شنبه ٢٢ آبان ۱۳۸٦
شما با رفتن به اين سايت مي توانيد جديد ترين آهنگ هاي روز دنيا و موزيك ويدئو هاي ايراني و خارجي را دانلود كنيد .
همچنين ميتوانيد سريال هاي پخش شده در تلوزيون را دانلود كنيد .
http://www.iranproud.com/
نویسنده: محمد رضا - سه‌شنبه ٢٢ آبان ۱۳۸٦
مديران باشگاه اطلاعى از جذب سرمربى آلمانى ندارند. «محمد سعيد نفريه» اظهار داشت:اگر قرار است گزينه ديگرى براى سرمربيگرى مطرح شود، در اين مورد هيأت مديره نظر مى دهد، البته ناصر حجازى به عنوان مدير فنى نيز مى تواند پيشنهاداتش راارائه كند. وى افزود: مشكل فيروز كريمى حل خواهد شد و اين شخص هدايت استقلال را برعهده مى گيرد. اگر به هر دليلى هم اين امكان فراهم نشد، هيأت مديره ساير گزينه ها را بررسى خواهد كرد اما فعلاً خبرى از مربى آلمانى نيست. نفريه در خصوص پيشنهاد به امير قلعه نويى براى هدايت استقلال تهران گفت: روز جمعه با قلعه نويى تماس گرفتم امااين ارتباط ربطى به سرمربيگرى نداشت. با ايشان دوست هستم و در آن روز هم پيشنهاد سرمربيگرى را به قلعه نويى ندادم. بحث حضور سرمربى آلمانى در استقلال، روز گذشته در يكى از مطبوعات و از قول حجازى منتشر شده بود.

http://www.parsfootball.com/files/8017_big.jpg
نویسنده: محمد رضا - سه‌شنبه ٢٢ آبان ۱۳۸٦
باشگاه الريان قطر مذاكراتى را با سرمربى سابق تيم ملى ايران انجام داده است. امير قلعه نويى در اين خصوص گفت: هنوز هيچ چيز نهايى نشده است. اين مذاكرات را نه تأييد مى كنم و نه تكذيب. بايد ببينيم در آينده چه پيش خواهد آمد. الريان اكنون در ليگ قطر در رده نهم جدول قرار دارد و بيار لوشانتر مربى فرانسوى هدايت آن را بر عهده دارد.AFC قلعه نويى را به عنوان يكى از نامزدهاى كسب عنوان مربى برتر سال ۲۰۰۷آسيا انتخاب كرده است.

http://www.footballiran.ir/Images/News/larg_Pic/FootballIran_2007711155534941.JPG
نویسنده: محمد رضا - سه‌شنبه ٢٢ آبان ۱۳۸٦
تيم فوتبال شيرين فراز كرمانشاه در هفته سيزدهم ليگ باشگاه‌هاي برتر ايران تيم پرسپوليس صدرنشين و مدعي قهرماني اين مسابقات را متوقف كرد. اين ديدار با حضور هفت هزار تماشاگر در ورزشگاه آزادي كرمانشاه برگزار شد و دو تيم در پايان ‪ ۹۰‬دقيقه تلاش به تساوي بدون گل رسيدند. "خداداد افشاريان" داوري اين بازي را به عهده داشت و "عليرضا يزداني" و "محمد نجفي داوري" وي را كمك كردند.

در اين مسابقه "سپهر حيدري" و "احسان خرسندي" از پرسپوليس و"بدرر آلو جكيته" از شيرين فراز كارت زرد دريافت كردند.

"عباس آقايي" و "احسان خرسندي" از پرسپوليس در نيمه دوم بازي به جاي "كريم باقري" و "عليرضا نيكبخت واحدي" وارد زمين شدند.

تيم شيرين فراز نيز در نيمه دوم دو تعويض انجام داد كه "حميد كاظمي" و "محمد احمدي پور" جايگزين "پويا يوسف پناهي" و "داريوش ميكائيلي" شدند.


http://www.persianleague.com/images/logos/new/persepolis.jpg
نویسنده: محمد رضا - سه‌شنبه ٢٢ آبان ۱۳۸٦
تيم استقلال تهران جمعه شب در هفته سيزدهم رقابت‌هاي فوتبال قهرماني باشگاه‌هاي برتر ايران به سختي از سد راه آهن تهران گذشت. در اين ديدار كه در ورزشگاه آزادي تهران برگزار شد، تيم بحران زده استقلال تهران با نتيجه ‪ ۲‬بر يك حريف خود را شكست داد و به رده هشتم جدول رده بندي صعود كرد. گل‌هاي اين ديدار را "فرهاد مجيدي" در دقايق ‪ ۱۱‬و ‪ ۲۱‬براي تيم استقلال تهران و "هادي اصغري" در دقيقه ‪ ۴۹‬براي تيم راه آهن تهران به‌ثمر رساندند.

در اين ديدار، "پژمان منتظري" بازيكن تيم استقلال تهران در دقيقه ‪۸۹‬ با دريافت كارت زرد دوم از زمين بازي اخراج شد.

از نكات حائز اهميت اين بازي، غيبت سرمربيان تيم‌هاي استقلال و راه آهن تهران بر روي نيمكت ذخيره‌هاي دو تيم بود.

"ناصر حجازي" هفته گذشته به دليل كسب نتايج ضعيف تيم استقلال تهران از سمت مربيگري اين تيم كناره‌گيري و مديريت فني استقلال تهران را بر عهده گرفت.

"اكبر ميثاقيان" نيز به علت اخراج در بازي مقابل ذوب آهن اصفهان از روي سكوها، نظاره‌گر اين بازي بود.

بازيكنان تيم استقلال تهران در نيمه نخست با كنترل توپ در ميانه زمين توانستند حملاتي را بر روي دروازه تيم راه آهن طراحي كنند كه اين حملات با درخشش "مجيدي" در دقايق ‪ ۱۱‬و ‪ ۲۰‬به ثمر نشست.

در نيمه دوم، بازيكنان تيم استقلال تهران براي حفظ نتيجه، روي به بازي تدافعي آوردند كه اين امر فرصت كافي را براي جبران گل‌هاي خورده راه آهن فراهم كرد.

در همين راستا، گلزني اصغري در دقايق ابتدايي نيمه دوم باعث شد تا بازيكنان تيم راه آهن با انگيزه بيشتري به سمت دروازه تيم استقلال تهران يورش ببرند اما بي‌دقتي مهاجمان و بدشانسي اين تيم، چهارمين شكست راه آهن را در ليگ برتر رقم زد.

در ديگر ديدار مهم امروز، تيم ملوان بندر انزلي با نتيجه دو بر يك از سد حريف خود ابومسلم گذشت و پس از چهار هفته ناكامي به پنجمين پيروزي خود در ليگ برتر رسيد.

گل‌هاي اين بازي را سيد جلال رافخايي در دقيقه ‪ ۱۹‬و هادي تاميني در دقيقه ‪ ۸۵‬براي تيم ملوان بندر انزلي و ايوان پترويچ در دقيقه ‪ ۴۷‬براي تيم ابومسلم مشهد به ثمر رساندند.

تيم ملوان در اواخر اين ديدار به دليل اخراج وحيد خدامرادي، ‪ ۱۰‬نفره به بازي ادامه داد.

تيم پاس همدان نيز با تنها گل دقيقه ‪ ۲۷‬مصطفي چترآبگون از سد تيم صنعت نفت آبادان گذشت، مس كرمان با دو گل جرالدو مورالز برابر تيم قعر جدولي پگاه گيلان به پيروزي دست يافت و بازي دو تيم ذوب آهن اصفهان و مقاومت سپاسي شيراز با نتيجه تساوي بدون گل خاتمه يافت.

همچنين در آغاز هفته سيزدهم اين رقابت ها، تيم پرسپوليس تهران عصر پنجشنبه با نتيجه تساوي بدون گل مقابل تيم شيرين فراز كرمانشاه متوقف شد و ديدار تيم‌هاي برق شيراز و صبا باتري با نتيجه تساوي يك بر يك به پايان رسيد.

در ديگر ديدار، تيم پيكان تهران با نتيجه ‪ ۲‬بر يك از سد استقلال اهواز گذشت و به رده ششم جدول رده بندي صعود كرد.

بازي تيم‌هاي سپاهان اصفهان و سايپا تهران نيز به دليل حضور تيم سپاهان در فينال ليگ قهرمانان آسيا به زمان ديگري موكول شد.


برنامه هفته چهاردهم ليگ برتر فوتبال باشگاه‌هاي ايران به شرح زيراست:

پنجشنبه ‪۸۶/۸/۲۴‬
پيكان تهران - ملوان انزلي (ورزشگاه ايران‌خودرو تهران)
مقاومت سپاسي شيراز - استقلال تهران (ورزشگاه حافظيه شيراز)

جمعه ‪۸۶/۸/۲۵‬
ابومسلم مشهد - مس كرمان (ورزشگاه ثامن‌الائمه مشهد)
راه‌آهن تهران - استقلال اهواز (ورزشگاه اكباتان تهران)
پاس همدان - ذوب آهن اصفهان (ورزشگاه قدس همدان)
پگاه گيلان - شيرين فراز كرمانشاه (ورزشگاه عضدي رشت)
صنعت نفت آبادان - صباباتري تهران (ورزشگاه تختي آبادان)
پرسپوليس تهران - سايپا تهران (ورزشگاه آزادي تهران)

دوشنبه ‪۸۶/۸/۲۸‬
فولاد مباركه سپاهان - برق شيراز (ورزشگاه ذوب آهن فولاد شهر اصفهان)
نویسنده: محمد رضا - سه‌شنبه ٢٢ آبان ۱۳۸٦
علي دايي در رده بيست و ششم فهرست يكصد نفره بهترين بازيكنان تاريخ فوتبال جهان قرار گرفت. در اين فهرست كه توسط اتحاديه آمارشناسان فوتبال (‪ (AFS‬تهيه شده‌است، "په‌له" در مكان نخست قرار گرفته و به عنوان بهترين بازيكن تاريخ فوتبال جهان نام گرفته است. در فهرست ‪ ۱۰۰‬بازيكن برتر تاريخ فوتبال جهان به جز علي دايي نام هيچ بازيكن ديگري از آسيا ديده نمي‌شود. دايي به‌خاطر ‪ ۱۰۹‬گلي كه در ‪ ۱۴۹‬مسابقه ملي خود زده، در مكان بيست و ششم قرار گرفته است.

به همين دليل آرشي تامسون مهاجم استراليايي در يك تماس تلفني پرسيده است كه چرا با وجود ‪ ۱۳‬گلي كه در مقابل تيم ساموآ (جمعيت ‪(۵۷۲۹۱‬ در يك مسابقه مقدماتي جام جهاني زده در اين فهرست جايي ندارد.

اين در حاليست كه بازيكنان صاحب نامي چون "كارل هاينس رومنيگه"، "گابريل باتيسوتا"، "فرانك ريكارد"، "تيه‌ري هانري"، "پاول ندود"، "آندري شوچنكو"، "سپ ماير"، "ديديه دشام"، "ليليام تورام"، "ديويد بكام" و ...

بعد از علي دايي قرار دارند.

البته "ديه‌گو مارادونا" رقيب هميشگي په‌له ششمين بازيكن برتر تاريخ فوتبال جهان شناخته شده است.

اما حتي نامي از "جورج بست" اسطوره منچستريونايتد كه په‌له يكبار او را به عنوان بهترين بازيكن تاريخ فوتبال ياد كرده ، در اين فهرست آورده نشده است در حاليكه "گري نويل" مدافع منچستريونايتد نه به عنوان بهترين مدافع بلكه به عنوان بهترين بازيكن تاريخ جهان در مكان هشتاد و ششم است! در اين فهرست "يوهان كرايف" بهترين بازيكن سه دوره اروپا در مكان بيست و يكم و پنج پله بالاتر از علي دايي مهاجم سرشناس ايراني قرار گرفته است.

سيستم امتياز دهي اتحاديه آمارشناسان فوتبال بر اساس گل‌هاي زده توسط مهاجمان، دروازه‌هايي كه توسط مدافعان بسته نگه داشته شده است و افتخاراتي همچون تعداد عناوين قهرماني و مسابقات ملي در نگاه اول ايده معقولي به نظر مي‌رسد اما در فوتبال متغيرهاي بسياري وجود دارد كه اين شيوه را نسبت به سيستم رده بندي تيم‌هاي ملي توسط فيفا بسيار مشكل‌دارتر مي‌كند.

بر اساس نظر اتحاديه آمارشناسان فوتبال بهترين تيم تاريخ فوتبال جهان به شرح زير است:
دروازه‌بان: پيتر اشمايكل
مدافع چپ: روبرتو كارلوس
مدافعان مياني: لوتار ماتيوس و فرانس بكن باوئر
مدافع راست: كافو
هافبك چپ: يوهان كرايف
هافبك‌هاي مياني: زين‌الدين زيدان و ميشل پلاتيني
هافبك راست: لوييس فيگو
مهاجمان: رونالدو و په‌له
اسامي ‪ ۱۰۰‬بازيكن برتر تاريخ فوتبال جهان به ترتيب به شرح زير است:
په‌له، رونالدو، روماريو، لوييس فيگو، زين‌الدين زيدان، ديه‌گو مارادونا، لوتار ماتيوس، گرد مولر، فرانس بكن باوئر، كافو، روبرتو كارلوس، ماركو فان باستن، ميشل پلاتيني، ريوالدو، پائولو مالديني، زيكو، رائول، رود گوليت، اوزه‌بيو، فرانس پوشكاش، يوهان كرايف، آلفردو دي استفانو، بابي چارلتون، يورگن كلينزمن، كني داگليش، علي دايي، كارل هاينس رومنيگه، ميشل لادروپ، هريستو استويچكوف، دنيس برگ كمپ، فرانك ريكارد، تيه‌ري هانري، پاول ندود، گئورگي هاگي، پيتر اشمايكل، آندري شوچنكو، سپ ماير، ديديه دشام، ليليان تورام، انزو فراچسكوگلي، هاكان شوكور، پائولو روسي، ديويد بكام، ژان پير پاپن، كوين كيگان، مارسل دزايي، اوليور كان، الساندرو كاستاكورتا، كلارنس سيدورف، دينو زوف، پاتريك كلايورت، ياري ليت مانن، دانيل پاسارلا، بيكسنته ليزارازو، گري لينيكر، رونالدينيو، سيلواين ويلتورد، به‌به‌تو، الساندرو دل‌پيه‌رو، داوور شوكر، رايان گيگز، ديويد ترزگه، ديمتريو آلبرتيني، پاتريك ويه‌را، يورگن كولر، لوانت بلان ، مايكل اوون، يوري يوركايف، فرانك دي‌بوير، اميليو بوتراگنو، هوگو سانچز، رودي فولر، ديالما سانتوس، فاكتي ، كانو، فرانكو بارزي، جياني ريورا، روبرتو باجو، اسكار روگري، گئورگي پوپسكو، جان تامسون، ريموند كوپا، كارلوس والدراما، روي كاستا، گري نويل، ادگار ديويس، كلاديو تافارل، پل اسكولز، ديه‌گو سيمونه، برايان رابسون، روي كين، برايان لادروپ، هنريك لارسون، فابين بارتز، ميشاييل بالاك، يان كولر، ادوين فان درسار، روبرت پيرس، جان نيسكنز.


http://img.photoamp.com/i/FrVlW9pZ4.jpg
نویسنده: محمد رضا - سه‌شنبه ٢٢ آبان ۱۳۸٦
سعيد آذري مديرعامل باشگاه فرهنگي ، ذوب آهن اصفهان گفت: بيژن ذوالفقارنسب  به عنوان سرمربي تيم فوتبال اين باشگاه انتخاب شد. ذوالفقارنسب از روز سه‌شنبه هفته جاري تمرينات تيم فوتبال ذوب آهن اصفهان را زير نظر مي‌گيرد. پيش از اين سرمربيگري تيم فوتبال ذوب آهن اصفهان بر عهده زوران جورجويچ مربي اهل صربستان بود كه در پي كسب نتايج ضعيف اواخر مهرماه از سمت خود بركنار شد. پس از آن جمشيد رشيدي دستيار جورجوويچ هدايت اين تيم را در مسابقات فوتبال قهرماني باشگاه‌هاي برتر ايران برعهده گرفت.


بيژن ذوالفقارنسب سرمربي تيم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان گفت: در مدتي كه در ليگ برتر كار مربيگري نمي‌كردم ، رقابت‌هاي ليگ برتر را زير نظر داشتم و شناخت نسبي و خوبي از بازيكنان تيم ذوب آهن دارم. براي مربيگري در اين تيم به مدت پنج جلسه با مسوولين و مدير عامل باشگاه ذوب آهن اصفهان مذاكره كردم كه امروز اين مذاكرات نهايي شد.

وي افزود: فردا به اصفهان سفر مي‌كنم و از روز سه شنبه در تمرينات تيم فوتبال ذوب آهن شركت مي‌كنم.

سرمربي تيم فوتبال ذوب آهن اصفهان درباره دستيارانش در اين تيم ، گفت:
اعتقاد دارم اصفهان از مربيان تحصيلكرده و خوب فوتبال برخوردار است و تا حد ممكن از مربيان بومي ذوب‌آهن استفاده خواهم كرد.

وي افزود : نقطه نظرات  جمشيد رشيدي  مربي فعلي تيم را و ديگر مربيان ذوب آهن را در اين خصوص خواهم شنيد و پس از بررسي كارشناسي،دستياران خود را انتخاب خواهم كرد.

ذوالفقارنسب ابراز اميدواري كرد: تيم ذوب آهن اصفهان با مربيگري وي به نتايج خوبي در ليگ برتر دست يابد تا تماشاگران اين تيم از وي راضي باشند.

http://www.iran-varzeshi.com/1385/850619/html/092376.jpg
نویسنده: محمد رضا - سه‌شنبه ٢٢ آبان ۱۳۸٦
پروين در اين ارتباط گفت: در كتاب زندگينامه ام، تمام ناگفته ها را درباره باشگاه پرسپوليس نوشته ام حتى مسائلى كه هرگز گفته نشده و ناگفته هاى فوتبال ايران را به رشته تحرير در آورده ام. پروين ادامه داد: اين كتاب، داستان زندگى من از دوران كودكى تا به امروز را شامل مى شود. كاپيتان و سرمربى اسبق پرسپوليس افزود:  هرچه را كه از سن ۱۶ سالگى در فوتبال ايران شاهد بوده ام، در كتابم نوشته ام و اگر مى خواهيد بدانيد كه تا چه اندازه واقعيت ها و ناگفته هاى فوتبال ايران در آن آمده است، پيشنهاد مى كنم هر وقت كه كتابم منتشر شد، آن را بخوانيد تا متوجه شويد كه همه چيز را نوشته ام.

http://www.tandorost.com/khabar/parvin.jpg
نویسنده: محمد رضا - پنجشنبه ۱٧ آبان ۱۳۸٦
http://www.svenskfotboll.se/files/%7B675B84BE-E31A-4E76-AB42-8A686D6B4DBA%7D.jpg
نویسنده: محمد رضا - پنجشنبه ۱٧ آبان ۱۳۸٦

1386.8.15
گروه A :
پورتو 2-1 مارسي
ليورپول 8-0 بشيكتاش
گروه B :
شالكه 0-0 چلسي
والنسيا  0-2  روزنبورگ
گروه C :
لازيو 2-1 وردربرمن
المپياكوس 0-0 رئال مادريد
گروه D :
سلتيك 1-0  بنفيكا
شاختار دونتسك 0-3 آ.ث.ميلان
1386.8.16
گروه E :
ليون 4-2 اشتوتگارت
بارسلونا 2-0 گلاسكو رنجرز
گروه F :
اسپورتينگ ليسبون 2-2 آ.اس.رم
منچستر يونايتد 4-0 ديناموكيف
گروه G :
اينتر 4-2 زسكا مسكو
فنرباغچه 2-0 آيندهوون
گروه H :
اسلاويا پراگ 0-0 آرسنال
استوا بخارست 0-2 سويا

نویسنده: محمد رضا - چهارشنبه ۱٦ آبان ۱۳۸٦
ديدار رفت تيم‌هاي سپاهان ايران و اوراواردز ژاپن در فينال رقابت‌هاي فوتبال ليگ قهرمانان باشگاه‌هاي آسيا عصر چهارشنبه به تساوي انجاميد. در اين ديدار كه در ورزشگاه فولاد شهر اصفهان برگزار شد دو تيم در پايان ‪ ۹۰‬دقيقه تلاش به نتيجه تساوي يك بر يك دست يافتند. گل‌هاي اين بازي را "رابسون پونته" در دقيقه ‪ ۴۴‬براي تيم اوراواردز و "محمود كريمي" در دقيقه ‪ ۴۶‬براي تيم سپاهان به ثمر رساندند. دو تيم بازي محتاطانه‌اي را در ابتداي اين ديدار به نمايش گذاشتند اما در ادامه نيمه نخست بازيكنان تيم اوراواردز كه با سيستم ‪ ۴-۴-۲‬وارد زمين شده بودند، توانستند نبض بازي را در دست بگيرند.

بازيكنان ژاپني درنيمه نخست با ارائه يك بازي منطقي و حضوري پرتعداد در يك سوم خط مياني زمين خود، موفق به دفع حملات تيم سپاهان و گلزني در اواخر اين نيمه شدند.

در دقيقه ‪ ۴۴‬بازي، شوت غافلگيركننده رابسون پونته هافبك ‪ ۳۱‬ساله برزيلي تيم اوراواردز از پشت محوطه جريمه به گل تبديل شد تا اين تيم اميدوارانه به ديدار برگشت بينديشد.

اما "لوكا بوناچيچ" سرمربي كروات تيم سپاهان اصفهان در نيمه دوم با تعويض‌هاي طلايي خود ، اين تيم را متحول كرد به طوريكه سپاهان بازي خوبي را به نمايش گذاشت.

در اين نيمه، عملكرد سه مهاجم تيم سپاهان (محسن حميدي، عمادرضا و محمود كريمي) دفاع چهار نفره حريف را تحت تاثير قرار داد تا مدافعان ژاپني نتوانند از كناره‌ها به هافبك‌هاي اين تيم اضافه شوند.

ابراهيم لوينيان و محرم نويدكيا نيز در مركز ميدان با حفظ توپ و پاس‌هاي تك ضرب خود به‌خوبي مهاجمانشان را تغذيه كردند به‌گونه‌اي كه سپاهان در نيمه دوم موقعيت‌هاي گلزني ايده الي را بدست آورد كه به غير از يك مورد ساير فرصت‌ها به هدر رفت.

در مجموع بازيكنان هر دو تيم سپاهان و اوراواردز بازي پاياپايي را در اصفهان از خود ارائه كردند تا ديدار برگشت، قهرمان پنجمين دوره ليگ قهرمانان باشگاه‌هاي آسيا را مشخص كند.

ديدار برگشت پنجمين دوره ليگ قهرمانان آسيا چهارشنبه هفته آينده در ورزشگاه سايتاما ژاپن برگزار خواهد شد.

http://i16.tinypic.com/5yivxja.jpg

اسامي بازيكنان دو تيم در اين بازي به شرح زير بود :

تيم سپاهان : عباس محمدي، هادي عقيلي، جلال اكبري (محسن حميدي از دقيقه ‪ ،( ۴۶‬محسن بنگر، جابا موجيري، عبدالوهاب ابوالهيل، احسان حاج صفي،محرم نويدكيا، سعيد بيات (ابراهيم لوينيان از دقيقه ‪ ،(۴۶‬محمود كريمي (حسين كاظمي از دقيقه ‪ (۶۸‬و عماد محمدرضا


تيم اوراواردز : شيروزوكي، كيسوكه تسوبوي ، بريتو، يوچيرو ناگاي، رابسون پونته، كيتا سوزوكي، تاكاداكي هيداكاوا، ماكوتو هاسه به، تاتسوشي هورينوواكي، واشنگتون و يوكي آبه


اسامي تيم‌هاي قهرمان و نايب قهرمان اين دوره از مسابقه‌ها به شرح زير است :
سال قهرمان نايب قهرمان
‪ ۲۰۰۲-۳‬العين امارات بي‌اي سي ترو تايلند
‪ ۲۰۰۴‬اتحاد عربستان سونگنام كره جنوبي
‪ ۲۰۰۵‬اتحاد عربستان العين امارات
‪ ۲۰۰۶‬چونبوك كره جنوبي الكرامه سوريه
نویسنده: محمد رضا - سه‌شنبه ۱٥ آبان ۱۳۸٦
دور برگشت بازي هاي جام باشگاه هاي اروپا امشب و فردا شب ادامه پيدا ميكند.
همه اين بازي ها امشب و فردا شب در ساعت در اروپا ساعت 20:45 (11 به وقت تهران) برگزار مي شود اين بازي ها به قرار زير مي باشد :
1386.8.15
گروه A :
پورتو - مارسي
ليورپول - بشيكتاش
گروه B :
شالكه - چلسي
والنسيا -  روزنبورگ
گروه C :
لازيو - وردربرمن
المپياكوس - رئال مادريد
گروه D :
سلتيك -  بنفيكا
شاختار دونتسك - آ.ث.ميلان
1386.8.16
گروه E :
ليون - اشتوتگارت
بارسلونا - گلاسكو رنجرز
گروه F :
اسپورتينگ ليسبون - آ.اس.رم
منچستر يونايتد - ديناموكيف
گروه G :
اينتر - زسكا مسكو
فنرباغچه - آيندهوون
گروه H :
اسلاويا پراگ - آرسنال
استوا بخارست - سويا

نویسنده: محمد رضا - سه‌شنبه ۱٥ آبان ۱۳۸٦
رئيس كميته انضباطي فوتبال كشورمان گفت: با توجه به متن قرارداد "فيروز كريمي" با استقلال اهواز در صورت ارائه مدارك مبني بر عدم توافق طرفين بر سر رقم قرارداد در فصل دوم اين قرارداداد دو ساله، فسخ قرار ممكن است.
   

عبدالرحمن شاه حسيني عنوان كرد: در قرارداد و دو ساله فيروز كريمي با استقلال اهواز كه يكسال آن گذشته، چنين قيد شده كه چنانچه طرفين براي سال دوم توافق مالي نكنند مي‌توانند قرارداد را فسخ كنند.

 

وي افزود: در جلسه رسيدگي به شكايت فيروز كريمي اين موضوع با ارائه مدارك از سوي طرفين بررسي خواهد شد و هر دو طرف مدارك خود را به كميته انضباطي تحويل خواهند داد.

 

رئيس كميته انضباطي تصريح كرد: يك شكايت ديگر هم از سوي باشگاه استقلال اهواز متوجه باشگاه استقلال كريمي است كه باب مذاكره را باز كرده‌اند كه بايد بررسي شود.

 

وي در پايان يادآور شد: تمام تلاش خود را براي صدور رأيي عادلانه انجام خواهيد داد و براساس مستندات و مدارك رأي نهايي خود را اعلام خواهيم كرد.

http://server33.irna.com/filesystem/86/03/29/660912-13-02_n.jpg
نویسنده: محمد رضا - سه‌شنبه ۱٥ آبان ۱۳۸٦
كميته بررسي و تطبيق مدارك داوطلبان پست‌هاي مختلف فدراسيون فوتبال اسامي نامزدهاي واجد شرايط پست‌هاي مختلف فدراسيون فوتبال را اعلام كرد. همچنين كميته بررسي و تطبيق مدارك اعلام كرد: پيرو اعلام نتايج اين كميته ، موضوع ماده چهار دستورالعمل نحوه ثبت نام و بررسي مدارك نامزدهاي پست‌هاي انتخابي فدراسيون ، نامزدهاي معترض مي‌توانند بر اساس مفاد ماده شش دستورالعمل ذكر شده، حداكثر تا ساعت ‪ ۱۵‬روز پنجشنبه ‪۱۷‬ آبان ماه اعتراض كتبي و مستند خود را به دبيرخانه كميته رسيدگي به شكايات فدراسيون فوتبال تحويل و رسيد دريافت كنند.

بديهي است ، اين كميته ظرف مهلت مقرر به شكايت‌هاي وارده رسيدگي و اعلام نتيجه خواهد كرد.


اسامي نامزدهاي واجد شرايط به اين شرح است :

رياست فدراسيون : شاهرخ شهنازي ، محمد علي‌آبادي و علي كفاشيان.

نايب رئيس اول : مهدي تاج.

نايب رئيس دوم : علي‌اكبر ابرقويي‌نژاد ، محمدحسن انصاري فرد و عزيز محمدي.

شايان ذكر است ، سيد داريوش مصطفوي از نامزدهاي واجد شرايط بود كه به دليل ارائه نامه انصراف از فهرست نايب رئيس دوم حذف شد.

نايب رئيس سوم : خديجه سپنجي و فريده شجاعي.

عضو هيات رئيسه (نماينده هيات‌هاي استاني) : منصور آرامي ، محمدرضا بابايي ، غلامرضا بهروان و كيومرث غلامي.

عضو هيات رئيسه (نماينده مديران باشگاه‌ها) : علي فتح‌الله‌زاده خويي و سيد مهرداد هاشمي.

ساير اعضاي هيات رئيسه : عبدالحميد احمدي ، محمدهادي آيت‌اللهي ، ناصر حاجي حسينلو (شفق) ، عليرضا رحيمي ، علي سعيدلو ، غلامحسين عسكري ، منصور قمر و سيدنصرالله گنجعليخاني.

http://www.mehrnews.com/mehr_media/image/2005/12/169058_orig.jpg
نویسنده: محمد رضا - دوشنبه ۱٤ آبان ۱۳۸٦

باشگاه استقلال اهواز ، يكشنبه‌شب شكايت رسمي خود را به كميته انضباطي فدراسيون فوتبال مبني بر حضور "فيروز كريمي" سرمربي اين تيم به باشگاه استقلال تهران ارائه كرد.

مالك و رئيس هيات مديره باشگاه استقلال اهواز در گفت و گو با خبرنگار ايرنا افزود : در اين شكايت از كميته انضباطي فدراسيون فوتبال خواسته شده است تا موضوع حكم غيرقانوني تيم استقلال تهران به فيروز كريمي را مورد بررسي قرار دهد.

"علي شفيع زاده" مدعي شد در صورتي كه كميته انضباطي فدراسيون فوتبال موضوع شكايت باشگاه استقلال اهواز را مورد رسيدگي قرار ندهد ، اين موضوع را از طريق فدراسيون بين‌المللي فوتبال (فيفا) پيگيري خواهد كرد.

وي ادامه داد : در موضوع انتقال كريمي از باشگاه استقلال اهواز به تهران به طور روشن دخالت يك باشگاه دولتي در باشگاه ديگر مشخص است و به راحتي مي‌توان اين مساله را از طريق "فيفا" پيگيري كرد.

شفيع زاده با بيان اينكه باشگاه استقلال اهواز به تمامي مفاد قرارداد كريمي عمل كرده است ، شايعه پرداخت نشدن بخشي از مبلغ قرارداد اين مربي را تكذيب كرد.

هيات مديره باشگاه استقلال تهران عصر يكشنبه ، فيروز كريمي را به عنوان سرمربي جديد اين تيم معرفي كرد.

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/en/a/ac/Esteghlalahvazfcpic.jpg


نویسنده: محمد رضا - دوشنبه ۱٤ آبان ۱۳۸٦
فيروز كريمي به عنوان سرمربي تيم فوتبال استقلال تهران معرفي شد. هاشم ساعدي عصر امروزيكشنبه با حضور در ميان خبرنگاران حاضر در محل دفتر باشگاه استقلال با اعلام مطلب بالا افزود: اعضاي هيات مديره باشگاه استقلال انتخاب سرمربي را به عهده مدير عامل گذاشتند كه علي فتح الله زاده نيز فيروز كريمي را به عنوان سرمربي تيم فوتبال استقلال تهران معرفي كرد. سخنگوي باشگاه استقلال تهران افزود : ناصر حجازي نيز به عنوان مديرفني تيم فوتبال استقلال تهران مشغول به كار خواهد شد.

پيش ازاين ناصر حجازي سرمربي تيم فوتبال استقلال تهران بود كه به دليل كسب نتايج ضعيف از سوي هيات مديره تغيير يافت.

http://www.ipna.ir/Images/News/Larg_Pic/4-4-1386/IMAGE633183824696873312.jpg

نویسنده: محمد رضا - یکشنبه ۱۳ آبان ۱۳۸٦
بروس ويليس


نویسنده: محمد رضا - یکشنبه ۱۳ آبان ۱۳۸٦
محمد سعيد نفريه عضو هيات مديره باشگاه ‌استقلال تهران درخصوص ماندن "ناصر حجازي" سرمربي اين تيم تا پايان نيم فصل گفت : حجازي اگر تضمين كتبي بدهد ، مي‌ماند، در غير اينصورت از تيم مي‌رود. هيات مديره‌بايد تضمين داشته باشد كه جايگاه تيم تا آخرنيم فصل كجاي جدول خواهد بود. وي اظهارداشت: اگر حجازي به صورت مكتوب به ما اعلام كند كه تا آخر نيم فصل از ‪۱۵‬امتياز چند امتياز كسب مي‌كند، در تيم خواهد ماند. وي تصريح كرد: هم اكنون اختلاف امتيازي تيم تا صدر جدول ‪ ۱۴‬امتياز است و ‪ ۱۵‬امتياز تا پايان فصل مي‌توانيم كسب كنيم.

نفريه با تاكيد بر اينكه نيازبه‌تصمين مكتوب داريم، بيان‌داشت: منتظريم درجلسه امشب هيات مديره،ناصرحجازي برنامه‌هاي خود را تا نيم فصل ارايه دهد كه بر اساس آن تصميم نهايي اتخاذ مي‌شود.

عضو هيات مديره باشگاه استقلال ادامه داد: علاوه بر گفت و گو با حجازي به طور موازي با گزينه‌هاي ديگر نيز وارد مذاكره شديم.

به گفته وي ، شب گذشته با امير قلعه نويي صحبت شده و امشب نيز فيروز كريمي به جلسه هيات مديره استقلال مي‌آيد تا برنامه خود را ارايه دهد.

وي گفت:ازحجازي خواستيم به صورت مكتوب برنامه‌ها را ارايه دهد و بگويد از ‪۱۵‬امتيازممكن كه تا پايان نيم فصل اول مانده چندامتياز را كسب مي‌كند.

وي با بيان اين كه وي هنوز برنامه‌اي به ما ارايه نكرده ، افزود : اگر حجازي در جلسه امشب تضمين مكتوب بدهد،مي‌ماند در غير اينصورت احتمال ادامه حضور وي در استقلال بسيار كم است و جاي خود را به مربيان ديگر مي‌دهد.

نفريه اظهارداشت : گذشته از قلعه نويي و كريمي با يك مربي ديگر هم صحبت شده اما همه چيز به جلسه امشب بستگي دارد.

وي ابراز اميدواري كرد كه حجازي در استقلال بماند چون براي تيم زحمت كشيده است.

http://brandsoftheworld.com/brands/0001/1408/brand.gif
نویسنده: محمد رضا - جمعه ۱۱ آبان ۱۳۸٦
تيم فوتبال پرسپوليس تهران جمعه‌شب در آخرين ديدار هفته دوازدهم دور رفت مسابقه‌هاي فوتبال ليگ برتر قهرماني باشگاه‌هاي ايران مقابل تيم صنعت مس كرمان به پيروزي رسيد. در اين ديدار كه در حضور بيش از ‪ ۵۰‬هزار تماشاگر در ورزشگاه آزادي تهران برگزار شد ، تيم پرسپوليس با يك گل از سد حريف خود گذشت و مكان خود را در صدر جدول رده‌بندي مستحكم‌تر كرد.

"فراز فاطمي" در دقيقه ‪ ۷۲‬بازي ، تنها گل اين ديدار را براي تيم پرسپوليس به ثمر رساند. تيم پرسپوليس تهران با اين پيروزي ‪ ۲۸‬امتيازي شد و در صدر جدول رده‌بندي ، اختلاف خود را با ساير مدعيان حفظ كرد.
http://www.perspolis-club.ir/NewsImages/havadar.jpg
نویسنده: محمد رضا - جمعه ۱۱ آبان ۱۳۸٦
TIME SHIFT
HELLGATE LONDON
UNIVERSAL COMBAT COLLECTORS EDITION
CALL OF DUTY 4 MODERN WARFARE
EMPIRE EARTH 3
GEARS OF WAR
COMPANY OF HEROES OPPOSING FRONTS
ENEMY TERRITORY QUAKE WARS
CLIVE BARKERS JERICHO
PAINKILLER OVERDOSE
AGE OF EMPIRES 3 THE ASIAN DYNASTIES
THE ORANGE BOX :( TEAM FORTRESS 2 + PORTAL + HALF LIFE 2 EPISODE TWO)
SUPREME COMMANDER FORGED ALLIANCE
F.E.A.R :PERSEUS MANDATE
THE WITCHER
MICROSOFT : FLIGHT SIMULATOR ACCELERATION
WINNING ELEVEN PRO EVOLUTION SOCCER 2008


نویسنده: محمد رضا - جمعه ۱۱ آبان ۱۳۸٦
The image “http://blogs.indiewire.com/twhalliii/VM11807101404.jpg” cannot be displayed, because it contains errors.
نویسنده: محمد رضا - جمعه ۱۱ آبان ۱۳۸٦
استقلال باز هم باخت و احتمال تغيير در كادر فني استقلال .
پيكان 3-2 استقلال
سپاهان 1-0 شيرين فراز كرمانشاه
راه آهن 2-1 ذوب آهن
مقاومت سپاسي شيراز 1-1 پاس همدان
ابومسلم 1-1 استقلال اهواز
پگاه گيلان 0-0 ملوان
نفت 1-3 برق شيراز
صبا باطري 2-1 سايپا
پرسپوليس ؟-؟ مس كرمان

نویسنده: محمد رضا - جمعه ۱۱ آبان ۱۳۸٦
پس از بسته شدن سايت www.bia2music.com به دلايل مختلفي كه گمانه زني هاي مختلفي به همراه داشت در سايت هاي مختلف اين سايت درسايت ديگري به كار خود ادامه ميدهد نام اين سايت را در زير ميتوانيد مشاهده كنيد :
http://www.musicsara.com/

نویسنده: محمد رضا - چهارشنبه ٩ آبان ۱۳۸٦
زمان ومحل ديدارهاي تيم فوتبال فولاد مباركه‌سپاهان درمسابقات جام قهرماني باشگاههاي فوتبال جهان ‪ ۲۰۰۷‬اعلام شد. به گزارش روابط عمومي باشگاه فولاد مباركه سپاهان اين مسابقات از روز‪۱۶‬آذرماه در شهر توكيو با برگزاري ديدارتيم‌هاي "اوراواردرز" ژاپن و "والتاكر يونايتد" نيوزلند آغاز مي‌شود. تيم سپاهان نماينده كشورمان در اين مسابقات،روز‪ ۱۹‬آذرماه در شهر "تويوتا" ژاين به مصاف برنده ديدار ياد شده مي‌رود.

تيم "بوكاجونيورز" آرژانتين روز‪۲۱‬آذرماه درتوكيو بابرنده "پاچوكامكزيك" و نماينده آفريقا ( يك تيم از تونس ) ديدار مي‌كند.

ديدار پاچوكا مكزيك ونماينده آفريقا روز ‪ ۱۸‬آذرماه در توكيو برگزار مي- شود.

تيم فوتبال سپاهان در صورت صعود ازاين مرحله روز ‪ ۲۲‬آذرماه با تيم "آث- ميلان" ايتاليا ديدار مي‌كند.

مسابقات فوتبال قهرماني باشگاههاي جهان از ‪ ۱۹‬آذرماه به مدت يك هفته به ميزباني ژاپن ودر شهرهاي "توكيو" ، "يوكوهاما" و "تويوتا" برگزار مي‌شود.

به‌اين دليل كه‌كشور "ژاپن" در آذرماه‌سال جاري ميزبان جام باشگاههاي جهان مي‌باشد، تيم "اوراواردز" نماينده اين كشور به صورت مستقيم به اين مسابقات راه يافت.

اين تيم ديدارنهايي جام باشگاههاي آسيا رامقابل‌تيم سپاهان برگزار خواهد كرد و با توجه به ميزباني ژاپن ، تيم فولاد مباركه سپاهان حتي درصورت شكست دربرابرحريف ژاپني در ديدار نهايي جام باشگاههاي آسيابه‌عنوان نايب قهرمان اين جام در مسابقات جام باشگاههاي جهان شركت مي‌كند.

تيم سپاهان اولين تيم ايراني است كه در مسابقات جام قهرماني باشگاههاي جهان شركت مي‌كند.
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/en/d/d4/Sepahannewlogo.jpg
نویسنده: محمد رضا - چهارشنبه ٩ آبان ۱۳۸٦
رئيس كميته انتقالى فدراسيون فوتبال گفت: امير قلعه نويى درخصوص ادامه فعاليت خود و اينكه كماكان سرمربى تيم ملى باشد يا نه، نمى تواند براى كميته انتقالى تعيين تكليف كند. «محسن صفايى فراهانى» خاطرنشان كرد: ايشان در اظهار نظرات مختلفى ديدگاه خود را بيان كردند و اين مسأله دخل و تصرفى در تصميم گيرى كميته انتقالى نخواهد داشت. تا زمان برگزارى مجمع عمومى فدراسيون، اين مجموعه گرداننده امورات فوتبال كشور است و پس از جمع بندى كلى يك گزينه را براى هدايت تيم ملى در رقابت هاى مقدماتى جام جهانى انتخاب خواهد كرد. وى اضافه كرد: با توجه به نزديكى رقابت هاى مقدماتى جام جهانى به زودى سرمربى تيم ملى انتخاب خواهد شد تا اين سرى از رقابت ها را از پيش از برگزارى انتخابات به خوبى پشت سر بگذاريم.
صفايى فراهانى درخصوص حضور مجدد على آبادى در نام نويسى انتخابات فدراسيون فوتبال خاطرنشان كرد: ايشان هم به عنوان يك كانديدا فرم مربوط به ثبت نام خود را دريافت كرده اند و درخصوص اين نكته كه اگر انتخاب شود و بتواند همزمان با سمت خود، تشكيلات فوتبال را هم اداره كند بايد شخصا پاسخگو باشد. بنده وظيفه دارم كه نظارت كنم تا هيچ عملى خلاف قوانين و اساسنامه صورت نگيرد و اگر خلافى اتفاق افتاد موارد را به فيفا گزارش بدهم.وى با تأكيد بر اينكه انتخابات طبق اعلام قبلى كميته انتقالى برگزار خواهد شد و تمام كانديداها آزادانه مى توانند به جمع كردن امضاهاى فرم هايشان مشغول باشند يادآور شد: براساس اعلام قبلى كه داشتيم انتخابات سر موعد مقرر برگزار مى شود و فضا براى تمام كانديداهاى تأييد صلاحيت شده وجود دارد تا امضاهاى فرم هاى خود را جمع كنند. در اينكه گفته مى شود برخى دوستان در كميته انتقالى نسبت به تأييد صلاحيت دو كانديدا جهت حضور در انتخابات ۲۳ مهرماه معترض بودند نيز بايد بگويم: در زمانى ما مى توانيم تشكيل جلسه بدهيم كه حداقل تعداد اعضاى كميته به نصف به علاوه يك برسد تا صورتجلسه هاى ما وجاهت قانونى پيدا كند. تمام مصوبات ما وجود دارد و كليه تصميمات كميته انتقالى با نظر جمع گرفته شده است.
http://www.iran-newspaper.com/1382/820520/html/132378.jpg
نویسنده: محمد رضا - چهارشنبه ٩ آبان ۱۳۸٦
ما بازيكنان حجازى را دوست داريم و از دل و جان برايش فوتبال بازى مى كنيم، در اين شرايط غير از او هم مربى ديگرى را نمى پذيريم. فكر مى كنم او اين حق را داشته باشد كه يك فصل تيم را در اختيار بگيرد. بحث كنار گذاشته شدن حجازى فقط در محافل فوتبال و مطبوعات رونق دارد و در باشگاه كسى به جدايى او فكر نمى كند. وى افزود: ما همه كارهايى كه براى رسيدن به پيروزى لازم است انجام مى دهيم. خوب تمرين مى كنيم، رعايت قواعد تاكتيكى را مى كنيم و در مسابقات هم مايه مى گذاريم اما در فوتبالى كه شانس جزو موارد بسيار مؤثر برآن است ما خيلى بدشانس هستيم. نوازى در پايان با اشاره به ديدار تيمش مقابل پيكان در چهارچوب مسابقات هفته دوازدهم ليگ برتر هفتم تصريح كرد: پيكان تيم قدرتمندى است. آنها سال گذشته ما را متوقف كردند و حالا هم با وجود اينكه چند بازيكن تأثيرگذارشان را از دست داده اند خيلى خطرناك هستند. آنها خصوصاً سرعت بالايى دارند و دونده هستند. در مجموع اميدوارم بازى با پيكان سكوى پرتاب ما براى رسيدن به صدر جدول باشد.
http://www.pasejavan.ir/newsite/pic-pdf/picture/830/IMG_1134-navazi.jpg
نویسنده: محمد رضا - دوشنبه ٧ آبان ۱۳۸٦
تورينو 2-0 كالياري
ناپولي 3-1 يوونتوس
كاتانيا 2-0 سمپدوريا
امپولي 0-1 آتالانتا
لازيو 0-1 ادينزه
ميلان 0-1 رم
پالرمو 0-0 اينتر
پارما 3-2 ليوورنو
سينا 0-0 رجينا
جنووا 0-0 فيورنتينا
نویسنده: محمد رضا - دوشنبه ٧ آبان ۱۳۸٦
عصر ديروز نشست كميته انتقالى باحضور كليه اعضا در محل فدراسيون تشكيل شد و اعضا تصويب كردند كه هدايت تيم ملى به يك مربى خارجى سپرده شود. كيومرث هاشمى، سخنگوى كميته انتقالى فدراسيون فوتبال درخصوص اين نشست گفت: اعضاى كميته با بررسى شاخص هاى در نظر گرفته شده براى سرمربى آينده تيم ملى و با توجه به اين كه مربيان داخلى مورد نظر درگير رقابت هاى ليگ هستند، تصميم گرفتند يك مربى خارجى براى تيم ملى انتخاب كنند. وى ادامه داد: در فهرست كميته، مربيان داخلى وجود داشتند كه به ملاك هاى تعيين شده نزديك بودند اما با توجه به اينكه بازى هاى ليگ براى ما از اهميت بالايى برخوردار است و براى جلوگيرى از هرگونه تداخل در روند كارى مربيان تصميم گرفتيم كه هدايت تيم ملى را به مربى خارجى بسپاريم. هاشمى افزود: گزينه هاى زيادى مدنظر كميته انتقالى هستند كه به زودى با توجه به شاخص هاى تعيين شده، سرمربى تيم ملى را معرفى خواهيم كرد. سخنگوى كميته انتقالى اضافه كرد: براى تعيين سرمربى آينده تيم ملى با صاحبنظران و كارشناسان زيادى صحبت كرده ايم و اميدواريم كه هرچه زودتر تكليف تيم ملى مشخص شود. از جمله شاخص هاى مربى تيم ملى مى توان به ميانگين سنى ۴۰ تا ۵۵ سال، سابقه مربيگرى در تيم ملى، انگيزه لازم را براى صعود ايران به جام جهانى ۲۰۱۰ و... اشاره كرد.
نویسنده: محمد رضا - شنبه ٥ آبان ۱۳۸٦
سايت www.Bia2Music.com به دليل رعايت نكردن قانون كپي رايت بسته شد .
شما با رفتن به آدرس اين سايت با اين پيغام مواجه خواهيد شد :

This site has been closed down due to copyright violations!

هنوز دليل بسته شدن اين سايت معلوم نيست .
اين سايت يكي از بزگترين سايت هاي دانلود موزيك و ويدئو موزيك ايراني و خارجي در ايران بود .
لطفا در مورد اين خبر اگر خبري داريد براي ما بفرستيد .
00:15 بامداد روز شنبه 5 آبان ماه 1386 .
نویسنده: محمد رضا - جمعه ٤ آبان ۱۳۸٦
تيم استقلال تهران جمعه شب و در هفته يازدهم رقابت‌هاي فوتبال قهرماني باشگاه‌هاي برتر ايران مقابل تيم ابومسلم مشهد متوقف شد. در اين ديدار كه با قضاوت "خداداد افشاريان" و در ورزشگاه آزادي تهران برگزار شد دو تيم در پايان ‪ ۹۰‬دقيقه تلاش به نتيجه تساوي يك بر يك دست يافتند. گل‌هاي اين ديدار را "فرهاد مجيدي" در دقيقه ‪ ۹‬براي تيم استقلال تهران و "دنيل اولروم" در دقيقه ‪ ۶۵‬براي تيم ابومسلم مشهد به ثمر رساندند.

"محسن يوسفي" بازيكن تيم استقلال تهران در دقيقه ‪ ۹۰+۲‬با دريافت كارت قرمز از زمين بازي اخراج شد.

در اين ديدار "ناصر حجازي" سرمربي تيم استقلال تهران به دليل محروميت از روي سكوها نظاره‌گر بازي بود و "پرويز مظلومي" نيز نخستين هدايت خود را براي تيم بحران زده ابومسلم انجام داد.

در ديگر ديدار مهم عصر امروز، تيم صبا باتري تهران با نتيجه تساوي يك بر يك مقابل شيرين فراز كرمانشاه متوقف شد و نتوانست به رده دوم جدول رده بندي صعود كند.

تيم انتهاي جدولي ذوب‌آهن اصفهان نيز با هدايت "منصور رشيدي" با نتيجه يك بر صفر از سد پيكان تهران گذشت اما در رده هفدهم جدول باقي ماند.

همچنين تيم صنعت نفت آبادان با نتيجه ‪ ۲‬بر صفر مغلوب مقاومت سپاسي شيراز شد تا نوار موفقيت‌هاي اين تيم در ليگ برتر قطع شود.

تيم پاس همدان در غياب " وينكو بگوويچ" سرمربي كروات خود با نتيجه ‪۳‬ بر ‪ ۲‬از سد راه‌آهن تهران گذشت و به رده ششم جدول راه يافت.

نتايج ديدارهاي عصر امروز به شرح زير است:

* استقلال تهران ‪ ۱‬ابومسلم مشهد ‪۱‬
گل استقلال تهران : فرهاد مجيدي در دقيقه ‪۹‬
گل ابومسلم : دنيل اولروم در دقيقه ‪۶۵‬

* شيرين فراز كرمانشاه ‪ ۱‬صبا باتري تهران ‪۱‬
گل شيرين فراز : محمد سياه در دقيقه ‪۵۴‬
گل صبا باتري : عليرضا عباس فرد در دقيقه ‪۷۹‬

* مقاومت سپاسي شيراز ‪ ۲‬صنعت نفت آبادان صفر
گل‌هاي مقاومت: رضا خالقي‌فر در دقيقه ‪ ۴۶‬و هاشم بيگ زاده در دقيقه ‪۷۹‬

* ذوب‌آهن اصفهان ‪ ۱‬پيكان تهران صفر
گل ذوب آهن : وحيد امرايي در دقيقه ‪۲۵‬

* پاس همدان ‪ ۳‬راه‌آهن تهران ‪۲‬
گل‌هاي پاس : يدالله اكبري در دقيقه ‪ ، ۱۴‬مصطفي چترآبگون در دقيقه ‪۴۷‬ و حنيف عمران زاده در دقيقه ‪۵۹‬
گل‌هاي راه‌آهن: سهراب انتظاري در دقيقه ‪ ۳۶‬و امين تركاشوند در دقيقه ‪۸۶‬ درآغاز هفته يازدهم ليگ برتر، روز گذشته (پنجشنبه) تيم صدرنشين پرسپوليس با نتيجه تساوي يك بر يك مقابل ملوان بندر انزلي متوقف شد و استقلال اهواز با نتيجه ‪ ۳‬بر ‪ ۲‬از سد تيم قعرنشين پگاه گيلان گذشت و به جمع مدعيان اضافه شد.

در ادامه هفته يازدهم اين رقابت‌ها، تيم سايپا (مدافع عنوان قهرماني) در ورزشگاه انقلاب كرج به مصاف برق شيراز مي‌رود.

همچنين ديدار تيم‌هاي صنعت مس كرمان و سپاهان اصفهان بنا به درخواست تيم سپاهان اصفهان و موافقت فدراسيون فوتبال به زمان ديگري موكول شود.
نویسنده: محمد رضا - جمعه ٤ آبان ۱۳۸٦
يك بازي به سبك رانندگي براي كنسول PSP آنهايي كه PS2 دارند حتما سري بازي هاي
 GRAN TURISMO را بخاطر دارند شركت سوني ايندفعه و براي  اولين بار اين بازي را براي PSP
عرضه ميكند .
اين بازي قرار است در سه ماه اول سال 2008 (فصل زمستان ما) عرضه شود .
نام بازي : Gran Turismo 4 Mobile
سازنده و ناشر : Sony سازند بخش آمريكاي سوني SCEA  و    Polyphony Digital
   
نویسنده: محمد رضا - جمعه ٤ آبان ۱۳۸٦
ناصر حجازى سرمربى استقلال در آستانه ديدار تيمش مقابل ابومسلم به اظهار نظر در مورد آخرين وضعيت تيمش پرداخت. حجازى كه اين روزها مثل سابق مصاحبه نمى كند و معمولاً گوشى تلفن همراهش خاموش است در معدود گفت وگوهايش گفت: طى هفته گذشته ما خيلى خوب تمرين كرده ايم. از نظر من تيم كاملاً آماده بازى با ابومسلم است. مقابل ابومسلم هجومى ظاهر خواهيم شد. ما به دنبال هر ۳ امتياز بازى هستيم اما مى دانيم كه به راحتى نخواهيم توانست پيروز ميدان باشيم. اين بازى اولين ديدار خانگى ما از ۳ بازى خانگى قبل از رويارويى با مقاومت سپاسى در شيراز است و ما در پى اين هستيم كه هر ۳ بازى را با پيروزى پشت سر بگذاريم.حجازى در مورد ميزان آمادگى بدنى بازيكنانش گفت: اكثر مصدومان تيم آماده شده اند و مشكلى براى بازى كردن ندارند. در اين ميان روى شفيعى برنامه ويژه اى داشتم كه متأسفانه به دليل جراحى بينى به بازى نمى رسد. شفيعى اكثر مواقع بيمار است و تا به حال به درد تيم نخورده است. البته سلامتى بازيكنان مهمتر از بازى كردنشان است.حجازى با اشاره به حضور مظلومى در رأس كادر فنى ابومسلم تصريح كرد: خوشحالم كه يك مربى از خانواده استقلال به جمع مربيان شاغل در ليگ برتر پيوسته است. پرويز مظلومى مربى باتجربه و با سابقه اى است كه قطعاً ابومسلم را متحول خواهد كرد. به هر حال حساسيتى براى رويارويى با او ندارم.
نویسنده: محمد رضا - جمعه ٤ آبان ۱۳۸٦

تيم‌هاي ملوان انزلي و پرسپوليس تهران به مصاف يكديگر رفتند كه اين ديدار با تساوي يك بر يك پايان يافت. تيم پرسپوليس در دقيقه‌ي 28 توسط عليرضا نيكبخت واحدي به گل نخست دست پيدا كرد. تيم ملوان در دقيقه‌ي 39 توسط سيد جلال رافخايي به گل تساوي رسيد. با اين نتيجه پرسپوليس 25 امتيازي شد و هم‌چنان در صدر جدول باقي ماند و ملوان بندر انزلي نيز 16 امتيازي شد و در مكان پنجم ايستاد.
در دیگر بازی استقلال اهواز توانست بانتیجه ۳ بر ۲ پگاه گیلان را در شهر اهواز شکست دهد و با ۱۶ امتیاز در مکان ۴ جدول ردبندی لیگ بر تر قرار بگیرد .

نویسنده: محمد رضا - جمعه ٤ آبان ۱۳۸٦
تيم فوتبال فولاد مباركه سپاهان ايران با كسب نتيجه مساوي در ديدار برگشت مقابل تيم الوحده امارات به فينال جام باشگاههاي آسيا صعود كرد. ديدار دو تيم سپاهان و الوحده كه چهارشنبه شب در ورزشگاه آل نهيان ابوظبي برگزار شد بدون رد و بدل شدن گل پايان يافت. تيم سپاهان در ديدار رفت كه در اصفهان برگزار شده بود با نتيجه ‪ ۳‬بر يك تيم الوحده را شكست داده بود.

هر دو تيم در ديدار امشب چندين موقعيت گل داشتند كه بازيكنان نتوانستند از آنها استفاده كنند.

تيم سپاهان به اين ترتيب در ديدار پاياني اين رقابتها بايد با تيم اوراوا ردز ژاپن طي دو بازي رفت و برگشت روبرو شود.
نویسنده: محمد رضا - جمعه ٤ آبان ۱۳۸٦
سرمربي تيم فوتبال پرسپوليس تهران گفت : روزي هدايت تيم ملي فوتبال ايران را برعهده مي‌گيرم. "افشين قطبي" عصرچهارشنبه درگفت وگو باسايت اينترنتي باشگاه پرسپوليس گفت : مربيگري در تيم ملي فوتبال ايران، آزوي هر مربي است اما دير يا روز به اين آرزو دست خواهم يافت. مشروح گفت وگو قطبي با اين سايت به شرح زير است :
س : مدير عامل باشگاه پرسپوليس اعلام كرده حاضر است شما را در اختيار تيم ملي بگذارد ؟
ج : من الان يك كار مهم دارم و آن قهرماني تيم پرسپوليس است. براي هر مربي يك آرزوي بزرگ است كه سرمربي تيم ملي كشورش باشد، من نيز از اين قاعده مستثني نيستم.

س : يعني قصد جدايي از تيم فوتبال پرسپوليس را داريد ؟
ج : پرسپوليس در قلب من جا دارد. من نمي‌خواهم و نمي‌توانم از هدف اول خودم برگردم. اول بايد تيم پرسپوليس قهرمان ليگ برتر شود.

احساس مي‌كنم روزي به آرزوي بعدي خود كه همانا مربيگري در تيم ملي فوتبال ايران است، مي‌رسم.

س : فكر مي‌كنيد، انتخاب يك سرمربي موقت براي چند ماه براي تيم ملي، منطقي باشد؟
ج : فكر نمي‌كنم مربيان بزرگ حاضر به اين كار باشند. هر كس بيايد، مي‌خواهد از حالا براي جام جهاني ‪ ۲۰۱۰‬برنامه‌ريزي كند.

س : درباره دو شغله بودن مربيان تيم ملي چه نظري داريد ؟
ج : تصور نمي‌كنم كه مشكلي در اين خصوص به وجود آيد، زماني كه در كره جنوبي بودم، همزمان در تيم ملي بزرگسالان و زير ‪ ۲۳‬سال كار مي‌كردم.

اين تجربه را دارم و از عهده‌اش برمي‌آيم. البته اگر قرار باشد چنين شرايطي پيش بيايد، نظر باشگاه پرسپوليس و فدراسيون فوتبال شرط است.

فعلا كه فقط پاسخ سوال شما را دادم وگرنه هيچ صحبتي در اين‌باره نشده است.

س : شرايط شما براي پذيرفتن چنين مسئوليتي چيست ؟
ج : فكر نمي‌كنم در ايران يا حداقل در ورزش ايران، كاري سخت‌تر از هدايت پرطرفدارترين تيم كشور يعني پرسپوليس نباشد. مي‌توانم اين مسووليت را بپذيريم. به هر حال افتخار مي‌كنم، روزي هدايت تيم ملي را برعهده گيرم.

س : آيا بر سر بدنسازي تيم با همكاران خود اختلاف داريد ؟
ج : چنين چيزي صحت ندارد، چون من نظرات را مي‌شنوم و در نهايت تصميم مي‌گيرم كه چه بايد كرد. پس جايي براي اختلاف در كادر فني تيم پرسپوليس باقي نمي‌ماند.

س : شايع شده است كه قطبي اعتقادي به بدنسازي ندارد؟
ج : اين اخبار منطقي نيست. مگر مي‌شود چند ماه در مسابقه‌ها باشيد و بعد بخواهيد روي بدن بازيكنان كار نكنيد. آمادگي جسماني، تاكتيك، تكنيك و مسائل روحي و رواني چهار عامل مهم در فوتبال هستند.
نویسنده: محمد رضا - پنجشنبه ۳ آبان ۱۳۸٦
مارسي 1-1 پورتو
بشيكتاش 2-1 ليورپول
چلسي 2-0 شالكه
روزنبورگ 2-0 والنسيا
وردربرمن2-1 لازيو
رئال مادريد 4-2 المپياكوس
بنفيكا 1-0 سلتيك
ميلان 4-1 شاختار دونتسك
اشتوتگارت 0-2 ليون
گلاسكو رنجرز 0-0 بارسلونا
آ.اس.رم 2-1 اسپورتينگ ليسبون
ديناموكيف 2-4 منچستر يونايتد
زسكا مسكو 1-2 اينتر 
آيندهوون 0-0 فنر باغچه
آرسنال 7-0 اسلاويا پراگ
سويا 2-1 استوا بخارست

نویسنده: محمد رضا - چهارشنبه ٢ آبان ۱۳۸٦

 

سرمربي تيم فوتبال استقلال تهران شايعه استعفاي دسته جمعي كادرفني اين تيم را تكذيب كرد. "ناصر حجازي" عصر سه‌شنبه در گفت وگو با سايت اينترنتي باشگاه استقلال از انتشار خبراستعفاي دسته جمعي كادر فني و تغييرات در اين باشگاه اظهار تعجب كرد. وي اظهار داشت : متاسفانه برخي از روزنامه‌ها تنها براي افزايش فروش روزنامه‌هاي خود چنين مطالب كذبي را منتشر مي‌كنند. تيم استقلال تهران عصر جمعه هفته جاري در هفته يازدهم ليگ برتر فوتبال باشگاه‌هاي ايران در ورزشگاه آزادي به مصاف ابومسلم مشهد مي‌رود.

اين تيم هفته گذشته پس ازپنج هفته ناكامي با يك گل از سد تيم قعرنشين پگاه گيلان گذشت و به مكان هفتم جدول رده بندي صعود كرد.

نویسنده: محمد رضا - چهارشنبه ٢ آبان ۱۳۸٦
نویسندگان وبلاگ:
مطالب اخیر:
دوستان من:
کدهای اضافی کاربر :


ساعت مچی